„Kuo būti“ seminarai vyks visas tris parodos dienas. Lankytojus į šiuos renginius pritraukia įdomūs seminarų vedėjai, mokantys sudominti, motyvuoti ir patarti savo kelio beieškantiems jaunuoliams.

Kaip atrasti savo pašaukimą?

Pirmąją parodos dieną, vasario 7-ąją, 11–11.45 val. seminarą „Kuo būti. Kaip pasirinkti specialybę?“ ves lektorius, motyvatorius, verslininkas Arnas Markevičius. Seminaras vyks 5.1 konferencijų salėje (II aukštas, įėjimas iš 5 salės ekspozicijos).

Anot A.Markevičiaus, paskutinieji metai mokykloje tampa tikru išbandymu kiekvienam. Į tave būna nukreiptos visų akys, nes turi nuspręsti kokią studijų kryptį rinksiesi, pasiekti gerų rezultatų baigiamuosiuose egzaminuose. Atsakomybė kartais gali ne juokais pradėti slėgti net ir paties emocionaliai stipriausio abituriento pečius.

„Nereikėtų žiūrėti į savo emocines žaizdas, į tėvų norus ir elgtis, nes taip reikia. Tas žodis „reikia“ gyvenime nieko nereiškia. Nieko mums nereikia daryti. Mes nieko niekam nesame skolingi. Žmogus gali būti laisvas bandyti ir jausti, kas jį užpildo“, – teigia profesionalus lektorius A.Markevičius.