Vasario 7–9 dienomis, parodų ir kongresų centre „Litexpo“, vyko studijų ir karjeros paroda „Studijos 2019“. Ši tarptautinė paroda yra didžiausia Baltijos šalyse ir svarbiausias žinių bei karjeros planavimo renginys Lietuvoje, padedantis jaunuoliams apsispręsti, ką veikti baigus mokyklą ir kaip kurti savo ateitį. Šių metų parodos šūkis – „Žinai, kas esi. Sužinok, kuo būsi“, o svarbiausias akcentas – karjeros planavimas.

Parodos atidaryme įžanginį žodį taręs premjeras Saulius Skvernelis pasidžiaugė, kad per 17–ką parodos gyvavimo metų užaugo nauja karta. Jis linkėjo jaunimui drąsiai rinktis gyvenimo kelią ir nebijoti suklysti.

Parodoje šiemet susibūrė daugiau nei 200 Lietuvos ir užsienio mokymosi įstaigų, profesinių mokyklų, verslo įmonių. Per tris dienas įvyko apie 100 renginių ir susitikimų su žinomais mokslo, verslo, politikos atstovais. Lankytojams buvo pristatyti naujausi Lietuvos aukštosiose mokyklose sukurti išradimai, specialistai konsultavo, kaip planuoti karjerą, parengti pirmąjį gyvenimo aprašymą, motyvacinį laišką, dalyvauti darbo pokalbyje. Neliko nuskriausti ir mokytojai, jiems buvo įkurta ir speciali diskusijų ir poilsio erdvė.

Per 17 metų, paroda „Studijos“ išaugo į penkias ekspozicijų sales, kurios pritraukė tūkstančius lankytojų. Čia buvo galima susipažinti su visomis studijų ir profesinio mokymosi galimybėmis Lietuvoje, gauti naudingų karjeros planavimo patarimų, kaip nepasiklysti renkantis tarp tūkstančių specialybių.

Klaipėdos valstybinės kolegijos komanda kvietė susipažinti su vykdomomis studijų programomis ir karjeros galimybėmis pabaigus studijas Klaipėdos valstybinėje kolegijoje. Moksleiviai turėjo galimybę išbandyti moderniausią įrangą, su kuria studentai dirba paskaitų metu ir įgyja praktines žinias, taip pat išbandyti virtualią realybę, kurioje kiekvienas galėjo aplankyti kolegiją virtualioje erdvėje. Taip pat parodos metu, Klaipėdos valstybinės kolegijos dėstytoja, žurnalistė ir komunikacijos specialistė Laura Sėlenienė, dalinosi patarimais kaip sėkmingai sukurti prekės ženklą, kaip jį reklamuoti ir pritraukti vartotojus, paskaitoje „Reklama ir pasaka: rask 10 skirtumų“.

Džiaugiamės sulaukę tiek susidomėjusių moksleivių ir lauksime gausaus būrio Klaipėdos valstybinėje kolegijoje!

Daugiau renginio akimirkų rasite: https://www.facebook.com/pg/KVKolegija/photos/?tab=album&album_id=2157124487642126

Klaipėdos valstybinė kolegija nuotrauka.