Aišku, nereikėtų aklai pasikliauti šiuo sąrašu, tačiau tikimės, kad bet jau šis tas paaiškės. Pavyzdžiui, kodėl vieniems ženklams sėdėti prie kompiuterio, užsiimti ta pačia veikla yra normalu, tačiau kitiems – tai yra pasaulio pabaiga.

Avinas

Natūralu, kad šis ženklas pradeda Zodiaką, todėl jis yra mėgstantis lyderiauti, būti pirmu. Pastumdyti tikrai Avino taip paprastai nepavyks, todėl šio ženklo atstovai jaučiasi gerai, kuomet dirba darbą, susijusį su verslu – jie yra tie, kurie mėgsta generuoti idėjas, būti versliais, imtis inciatyvų. Taip pat Avinui prie širdies turėtų būti žurnalisto profesija. Negana to, Avino ženklo atstovus galima matyti politikoje, nes jų asmeninės savybės: užsispyrimas, noras judėti į priekį, iniciatyva – puikiai tinka siekti tikslo.

Jautis

Šio ženklo atstovai gyvenime siekia stabilumo ir saugumo. Jaučiai yra atviri, sąžiningi ir labai kantrūs – jiems patinka stebėti visą procesą nuo A iki Z. Būtent Jaučio ženklo atstovai gali save atrasti būdami stilistais arba dizaineriais. Jiems svarbu yra grožis, todėl gerai jaučiasi dirbdami su gėlėmis, medžiagomis, baldais ir panašiai. Tinkas viskas, kas susiję su kūrybiniu dizainu.

Dvynys

Šio ženklo atstovai negali pakęsti monotonijos ir pasikartojimo. Dvyniai gali puikiai darbuotis individualiai: jiems svarbu, kad vieta,

Vėžys

Jei reikėtų apibudinti Vėžius, tai jie yra zodiako ženklų motina. Jiems svarbu yra rūpintis ir globoti. Vėžio ženklo atstovai yra panašiai kaip mamos: sugeba žongliruoti begales darbų vienu metu, yra puikūs pašnekovai, užtikrinantys, kad visi aplink yra laimingi ir patenkinti. Tokios būdo savybės jiems yra įgimtos ir savaime suprantamos, todėl šio ženklo atstovai gali puikiai užimti vadovo pozicijas bei jiems labai tinka dietologo, mitybos specialisto profesinis kelias.

Liūtas

Šio ženklo atstovai yra tie, kurie dėl savo karjeros, pasiekimų kovoja įvairiais ginklais. Jei gyvenime nėra iššūkių, viskas vyksta savo vaga, tai Liūtai labai greitai pasineria į nuobodulį. Jų dvasia visada vaikosi sau išsikeltų tikslų, todėl geriausios profesijos būtų susijusios su pardavimais. Taip pat Liūto ženklo atstovai gali save puikiai realizuoti vaidyboje, nes yra puikūs aktoriai.

Mergelė

Šio Zodiako ženklo atstovai yra svajonių darbuotojai. Mergelė dažniausiai yra labai didelė perfekcionistė, o į priekį veda neišsemiamas motyvacijos šaltinis. Šio ženklo atstovai yra labai skrupulingi ir kreipia dėmesį į įvairiausias detales, todėl jie puikiai jaučiasi dirbdami darbus, kur tai gali daryti. Pavyzdžiui, redaktorius, detektyvas ar techninis darbuotojas – būtent tai, kas „veža“ Mergelės ženklo atstovus.

Svarstyklės

Šio ženklo atstovai kalba patys už save, nes svarstyklės – balanso ženklas. Jie puikiai moka išlaikyti taiką, harmoniją ir rasti balansą visame kame. Šio tipo žmonėms patinka dirbti aplinkoje, kurioje yra balansas, labai svarbu, kad darbas būtų susijęs su žmonėmis. Svarstyklių ženklo atstovams puikiai tinka teisininko darbas, kažkas susiję su terapija, makiažu arba net renginių organizavimu.

Skorpionas

Šio Zodiako ženklo atstovai yra labai atsakingi, todėl kiekvieną užduotį jie priima su dideliu atsidavimu. Nesvarbu, kokios kelyje atsiras problemos, bet Skorpionai darbą atliks iki galo. Žodžio „ne“ jų žodyne nėra. Šio ženklo atstovai gali būti puikūs chirurgai arba detektyvai. Gal nuskambės per daug agresyviai, tačiau šio ženklo atstovai taip pat puikiai gali būti patarėjai porų, kurie turi santykių problemų, nes yra labai aistringi.

Šaulys

Šaulio ženklo atstovų variklis – kelionės ir žinios. Šie žmonės yra gan energingi, tačiau taip pat gan dvasingi. Jiems patinka įkvėpti kitus, o kritinėse ar nejaukiose situacijose jie dažnai naudoja humorą. Šauliams puikiai tiktų imtis darbų, susijusių su tinklapių kūrimu, priežiūra bei pagalvoti apie leidybą. Jiems svarbu, kad darbas nebūtų monotoniškas, nes tai greitai užgniaužia jų entuziazmą.

Ožiaragis

Šio ženklo atstovai yra darboholikai. Visai nesvaru, ką jie daro, bet jei imasi, tai įdeda save visą. Šio ženklo atstovams labai svarbu yra aplinka, jie mėgsta struktūrą, lengvai kyla karjeros laiptais. Jų tikslas – būti vadovu, būti aukščiau visų, todėl būtų sunku išskirti sritį, kurioje yra geriausia. Tiesiog jei jiems tinka, ką daro, tuomet jie eis iki pat galo. Jiems svarbiausia – valdžia.

Vandenis

Šio ženklo atstovus žavi šio pasaulio keistenybės. Jie mielai laužo taisykles, eina prieš sistemą, nes būti tokiems kaip visi kiti – nuobodu, neįdomu ir ne jiems. Vandeniai labai nekenčia monotonijos, todėl svarbu, kad darbas būtų dinamiškas. Šio ženklo atstovai gali būti geri fotografai, mokslininkai ar laisvai samdomi darbuotojai. Tol, kol niekas neribos jų laisvės, tol jie generuos pačias geriausias idėjas.

Žuvys

Sakoma, kad tai pats seniausias zodiako ženklas, todėl Žuvys yra labai aistringos, atsidavusios, turinčios gerą intuiciją. Šio ženklo atstovai nori skleisti gėrį, gydyti ir kitaip susijungti su aplinka, todėl geriausiai jiems tinka slaugės darbas, galbūt būti menininku arba net užsiimti astrologija.