Jos juk tokie pat žmonės kaip ir mes. Tik joms galbūt labiau pasisekė, kad nereikia savo pabaigtų studijų universitetuose ar kolegijose pritaikyti kasdien. Nustebsite, kokius diplomus turi asmenys, kurie į jus žvelgia iš žurnalų viršelių, televizijos ekranų.

Visiems gerai žinoma serialo „Nusivylusios namų šeimininkės“ aktorė Eva Langoria yra baigusi kineziologiją. Aktorė baigė bakalauro studijas apie žmogaus kūno judėjimą ir būdus, kaip jį „prakalbinti“. Ji baigė Teksaso universitetą, tačiau taškas jos studijų kelyje nebuvo padėtas. Žinoma moteris Kalifornijos universitete 2013 baigė magistrantūros studijas. Diplomų įteikimo dieną ji socialiniuose tinkluose rašė: „Niekada nesi per sena ar per daug užsiėmusi tęsti studijas.“

Už Atlanto ypač populiari atlikėja Carrie Underwood yra baigusi komunikacijos studijas, kuriose pagrindinė specializacija – žurnalistika. Atlikėja laimėjo „American Idol“ konkursą, o po jo sugrįžo prie studijų. Jai trūko vos trijų kreditų, kad pabaigtų bakalauro studijas, kurias metė prieš pradėdama dalyvauti televizijos projekte.

Jei žiūrite serialą „Walking dead“ ar matėte filmą „Black Panther“, tai Danai Gurira – jums nėra nematytas veidas. Pasirodo, kad prieš pradėdama aktorės karjerą moteris Minesotos kolegijoje studijavo socialinę psichologiją. „Stebėjau, kaip rasė, žmonių populiacija, lytis ir kiti dalykai įtakoja, kaip mes elgiamės įvairiose situacijose. Buvo įdomu stebėti žmogaus psichologiją įvairiose socialinėse situacijose“, –žurnalui „Rolling Stone“ yra pasakojusi Danai.

Kita žinoma veikėja – Kardashianų šeimos klano narė. Pasirodo, kad Kourtney Kardashian yra baigusi studijas, susijusias su teatru. Vyriausia iš seserų iš pradžių studijavo Dalaso universitete, vėliau persikėlė studijas į Arizoną, kur pabaigė bakalaurą. Ji ten studijavo teatro meną bei paraleliai mokėsi ispanų kalbos.

Toliau žvalgomės po užsienio žvaigždyną ir jame sutinkame dar vieną žinomą moterį. Šį kartą kalbame apie aktorę Natalie Portman, kuri yra baigusi psichologiją. Pasirodo, kad aktorė įstojo į Harvardą po to, kai išgarsėjo pasirodžiusi „Star Wars: Episode one – The Phantom Menace“. „Jaučiausi, kad pakliuvau per klaidą. Jaučiausi, kad nesu pakankamai protinga ir gabi, kad būčiau šalia kitų studentų. Kai kiekvieną kartą tekdavo kažką pasakyti, reikėdavo įdėti dvigubai daugiau pastangų, nes privalėjau įrodyti, kad nesu tik dar viena kvaila aktorė“, – pasakojo Natalie, kuri 2003 gavo išsvajotą diplomą.

Grupės „Coldplay“ vokalistas Chrisas Martinas yra ne tik puikaus balso virtuozas. Pasirodo, kad atlikėjas mokėsi kolegijoje, kur įgijo graikų ir lotynų kalbų diplomą. Taip pat įdomus faktas, kad būtent besimokydamas ten jis sutiko kitus tris grupės narius.

„Bjaurusis ančiukas“ aktorė America Ferrera yra baigusi tarptautinius santykius. Aktorė studijavo Pietų Kalifornijos universitete, kuomet pradėjo augti jos populiarumas televizijoje. Po dešimties metų ji vis dėl to sugrįžo į universitetą ir 2013 pagaliau jį baigė. „Aš tikrai išmokau labai daug universitete ir tuo man tenka naudotis kiekvieną dieną. Man atsivėrė akys, kad kartais reikia labai nedaug, kad būtų galima padėti ne tik žmonėms, esantiems ne JAV, bet ir kaimynams, gyvenantiems visai šalia. Atradau savo pašaukimą padėti kitiems žmonėms ir man tai teikia malonumą“, – teigė žinoma moteris.

Aktorius ir režisierius Bradley Cooperis yra baigęs anglų kalbą. Jis studijavo Georgetown‘o universitete ir žurnalui GQ yra pasakojęs, kad bakalauro darbas buvo apie Vladimiro Nobokovo „Lolitą“. Negana to, vyras prisipažino, kad nubraukė ne vieną ašarą, kuomet teko skaityti garsiąją „Romeo ir Džiuljetos“ meilės istoriją universiteto bibliotekoje.

Atlikėjas Johnas Legendas taip pat yra baigęs anglų kalbos studijas, tačiau jo specializacija – afro-amerikiečių literatūra ir kultūra. Žinomas vyras studijas pradėjo Pensilvanijos universitete, kai jam buvo viso labo šešiolika metų, tačiau studijas užbaigti pavyko tik 1999 metais. Studijuodamas šiuo metu pasaulyje garsus dalininkas dainavo akapelos grupėje.