Primename, kad praėjusiais metais išaugo informacinių technologijų egzaminą laikiusiųjų rezultatai: vidutiniškai nuo 56,2 procentinių taškų pernai iki 61 šiemet. 13,6 proc. visų laikiusiųjų gavo 100 balų įvertinimą (pernai – 4,6 proc.) Iš viso informacinių technologijų valstybinį brandos egzaminą laikė 2420 kandidatų. Šio egzamino išlaikymo riba – 20 procentinių taškų iš 100. Egzaminą išlaikė 97 proc. kandidatų (pernai – 96,93 proc.).

Įdomu tai, kad šiais metais šį egzaminą laikyti pasirinko 3060 abiturientai. Jei lyginsime su praėjusiais metais, tai skaičius išaugo 16 proc.  – nuo 2627 pasirinkusiųjų.

Į išbandymą yra kviečiami visi šiais metais šį egzaminą laikantys kandidatai. Per išbandymą bus siekiama sudaryti galimybes kandidatams susipažinti su egzamino vykdymo sistema ir patikrinti, kaip jiems patiems sekasi įkelti savo atliktų praktinių užduočių failus.  Išbandymui bus naudojama 2018 metų pakartotinės sesijos užduotis, kurią sudaro keturios dalys. Kandidatų atliktos užduotys nebus vertinamos. Detali šio išbandymo vykdymo instrukcija bus paskelbta iki balandžio 1 d. duomenų perdavimo sistemoje KELTAS.

Kas dar nespėjo, tai kviečiame pasibandyti ir pasižiūrėti praėjusių metų užduotis. Jas galite rasti čia. Atkreipiame dėmesį, kad tai yra pagrindinės sesijos užduotis, o ne pakartotinės.