Studijuojantieji Svetingumo vadybos programą gali įgyti svetingumo marketingo, žmogiškųjų išteklių vadybos, tarpkultūrinės komunikacijos ir daugelį kitų žinių ir įgūdžių, reikalingų turizmo versle.

Šios žinios ir patirtis neapsiriboja tik Lietuvos kontekstu – studentai turi puikių galimybių atlikti Erasmus+ praktiką užsienio šalių viešbučiuose ir restoranuose. Štai kolegijos Svetingumo studijų programos studentė Deimantė Abraitytė 2018 m. gegužės-rugsėjo mėnesiais atliko Erasmus+ praktiką Tui Family Life Kerkyra Golf viešbutyje Graikijoje. Ji buvo vaikų animatorė – bendraudavo ir žaisdavo su vaikais, dalyvaudavo paraduose; taip pat ji bendraudavo ir su viešbučio svečiais, pristatydavo galimas veiklas ir pramogas viešbutyje.

Štai ką sako pati studentė: „Išvykusi pagal Erasmus+ programą, įgavau daug patirties dirbant viešbutyje su užsienio turistais. Turėjau puikią galimybę pakeliauti ir geriau pažinti Graikijai priklausiančią Korfu salą, sužinojau daugybę įdomių istorinių faktų apie salą, susipažinau su jos kultūra. Lankiausi gražiausiose Korfu vietose: prieš mano akis atsivėrė įvairiausios pilys, tvirtovės, muziejai, nuostabaus grožio paplūdimiai, kriokliai. Sutikau daugybę draugiškų žmonių iš įvairiausių šalių, tokių kaip Norvegija, Švedija, Suomija, Lenkija, Italija, Prancūzija ir t.t. Labai džiaugiuosi, kad išdrįsau išvykti į Erasmus+ praktiką, nes tai puiki galimybė nugalėti savo baimes, tobulėti kaip asmenybei, susipažinti su kitokia kultūra ir šalimi bei susirasti daug draugų iš įvairiausių šalių“.

Ar norėtumėte ir jūs įgyti tokių vertingų žinių ir patirties? Kviečiame studijuoti šv. Ignaco Lojolos Kolegijoje, kuri veikia Kaune, Vilniaus g. 29. Daugiau apie Svetingumo vadybos studijų programą: https://www.ilk.lt/svetingumo-vadyba/