Rami muzika, aromaterapija ir kūną atpalaiduojantys masažo judesiai ne vienam tampa proga bent trumpam pabėgti nuo kasdienės įtampos. Kol dauguma sukosi darbų rutinoje, kovo 28-ąją Kauno kolegiją užpildė masažo magija: tarptautiniame studentų masažo čempionate susirungė studentai iš Lietuvos, Latvijos, Lenkijos ir Ispanijos, o masažu mėgavosi aktoriai.

Čempiono titulas – Kauno kolegijos studentui

8-ąjį kartą Kauno kolegijoje vykusiame tarptautiniame studentų masažo čempionate savo įgūdžius ir masažo technikas iš viso demonstravo 13 su reabilitacija ir SPA sritimis susijusių studijų programų studentų iš Lietuvos ir užsienio aukštųjų mokyklų. Pirmoje varžybų dalyje dalyviai rodė klasikinio masažo subtilybes, o laisvoje programoje komisiją nustebino skirtingomis masažų technikomis: anticeliulitiniu, raminamuoju SPA, kojų ir kitomis masažų rūšimis. Studentų gebėjimus vertino tarptautinė profesionalų komanda: tarptautinės masažo asociacijos įkūrėjas ir vadovas Jeppe Tengbjerg’as, „Eglės sanatorijos“ direktorius medicinai Arvydas Balčius, fizioterapijos specialistai iš Malagos universiteto prof. Manuel Gonzalez Sánchez ir atstovas iš Čekijos Marek Zeman.

2019 metų masažo čempionate triumfavo Kauno kolegijos studentas Daumantas Bitinas, laimėjęs geriausio klasikinio masažo nominaciją ir laisvojoje programoje nustebinęs antistresiniu ajurvediniu masažu. „Stengiausi, daug dirbau, patirties sėmiausi užsienyje – džiugu, kad tai buvo pastebėta ir įvertinta“, – emocijų neslepia būsimasis kineziterapijos specialistas. Masažo čempionato nugalėtojo titulas Kaune išlaikomas jau trečius metus – pirmąją vietą praėjusiais metais iškovojo Kauno kolegijos studentas Ričardas Kazinėc, 2017-aisais – Vilius Montvidas.