Mokykla prima moksleivius mokytis fotografo profesijos pagal modulinę mokymo programą.  Galima mokytis po 10 klasių, arba po vidurinės mokyklos baigimo. Mokykloje yra paruoštos darbui fotostudijos, laboratorijos ir mokymo klasės. Mokslas trunka 3 metus (po 10 klasių) arba 2 metus po vidurinės mokyklos baigimo. Yra ir tęstinės fotografijos studijos.

   Fotostudijos yra aprūpintos visa reikiama įranga, todėl mokytis fotografuoti daiktus ar žmonės yra įdomu ir nesudėtinga. Išmoksite fotografuoti klasikinius ir verslo portretus, maistą, daiktus reklamai, galėsite eksperimentuoti fotografuodami tyškantį vandenį ar smilkalo dūmus. Be darbo fotostudijoje fotografuosite peizažus ir reportažus. Vienas iš įdomesnių dalykų mokleiviams yra pamokos netradicinėje aplinkoje,  Kiekvienais metais, jau tradiciškai, važiuojame fotografuoti portretų ir mados į Menų inkubatorių.  Pasirinkę fotografijos specialybę moksleiviai ne tik fotografuoja, bet ir redaguoja nuotraukas kompiuterinėmis programomis bei ryškina fotojuosteles ir spausdina nuotraukas. 

  Pabaigę mokyklą, galėsite dirbti individualiai ar komandoje fotografais, fotografų asistentais, laborantais, taip pat galite tęsti studijas Vilniaus dailės akademijoje ar kitose aukštosiose mokyklose.

 

Audiovizualinių menų mokytojas Raimundas Bulota