Balandžio 6 dieną, Klaipėdos valstybinės kolegijos, Transporto inžinerijos katedros dėstytojai ir studentai dalyvavo Saugaus eismo dienos renginyje.

Šią dieną, Lietuvos policija kviečia Lietuvos gyventojus būti kelyje pakantesniais ir rūpestingesniais. Pareigūnai ragina pagalvoti ne vien apie save, bet ir apie kitų saugumą, todėl žmonės raginami kelyje elgtis pagal visas saugumo taisykles.

Šios akcijos metu, „PC Big“ stovėjimo aikštelėje, nemokamai buvo atliekama automobilio patikra: patikrintas padangų slėgis, mašinos apšvietimas, mašinos ratų stabilumas. Klaipėdos valstybinės kolegijos atstovai pasidalino patirtimi, atsakė visiems į rūpimus klausimus.

Renginio metu buvo galima dalyvauti rungtyje–dėlionėje, kurios metu užsidėjus „girtumo akinius“ buvo galima aplinką matyti neblaivaus žmogaus akimis. Neliko užmiršti ir mažieji, Policijos bičiulis AMSIS surengė viktoriną, atsakė į vaikams rūpimus klausimus. Mažieji  taip pat sužinojo, ką dirba tyrėjai ir patys galėjo pabandyti paimti pirštų antspaudus. Aktyviausieji buvo apdovanoti įvairiais prizais.

Dėkojame dalyvavusiems ir raginame būti atsakingais save supančioje aplinkoje!

Daugiau renginio akimirkų: https://www.facebook.com/KVKolegija/photos/pcb.2240561595965081/2240551995966041/?type=3&theater

 Klaipėdos valstybinė kolegija nuotrauka.