Balandžio 16 dieną, KVK Verslo fakulteto Turizmo ir rekreacijos katedros lektorės Laurencija Budrytė–Ausiejienė ir Jolanta Bojorovienė vedė motyvacines paskaitas Šilutės Vydūno gimnazijos mokiniams.

Pirmoji pristatyta tema – "KVK – tavo gidas į verslo ir turizmo pasaulį". Ne paslaptis, kad KVK siūlomos Turizmo verslo studijos patenką į geriausiai vertinamų šios srities studijų programų trejetuką Lietuvos mąstu, o tai lemia ypač didelis dėmesys kiekvienam studentui, jų praktiniam parengimui, bei inovacijoms.

Domėjimasis inovacijomis ir jų taikymas studijų procese padiktavo ir antrosios paskaitos temą –"Inovacijos – motyvas mokytis ir studijuoti". Moksleiviams teoriškai pristatyti ir praktiškai pademonstruoti virtualios realybės panaudojimo, kuriant turistinius produktus, būdai. Užsidėję 3D akinius mokiniai išbandė KVK studentų ir dėstytojų sukurtas virtualias ekskursijas po Kauno pilį, Kuršių neriją ir Balbieriškio atodangą, bei studentų dėka patyrė ir papildomų įsimintinų pojūčių.

Daugiau informacijos: https://www.facebook.com/KVKturizmoKatedra/photos/pcb.2024648094310567/2024647897643920/?type=3&theater