Panevėžio darbo rinkos mokymo centras 2019 m. gegužės 9 d., 8:00-17:00 val., kviečia į atvirų durų dieną!

Kviečiame apsilankyti ir susipažinti su profesinio mokymo galimybėmis Panevėžio darbo rinkos mokymo centre. Renginio metu visiems besidomintiems bus atvertos durys į auditorijas, papasakota apie čia vykdomas profesinio mokymo programas ir vykdomi užsiėmimai.

Adresu J. Basanavičiaus g. 23A:

  1. Virėjo mokymo programos pristatymas. Stebėsite praktinį mokinių mokymą. Gaminsite makaronus, naudodami makaronų formavimo įrenginį, kepsite lietinius, stebėsite produktų apdorojimą žemomis temperatūromis.
  2. Konditerio mokymo programos pristatymas. Stebėsite spurgų gruzdinimo procesą gruzdintuvėje, dalyvausite cukrinės masės puošinių gaminime.
  3. Valytojo mokymo programos pristatymas. Stebėsite praktinį darbą su technologine įranga: įrenginys valantis garais, valytojo vežimėlio paskirtis bei panaudojimo galimybės.
  4. Sporto salėje kineziterapeutė vertins:
  • jūsų laikyseną frontalioje ir sagitalioje plokštumoje;
  • jūsų sugebėjimą išlaikyti kūną stovint ir judant;
  • rankų raumenų jėgą.
  1. Visų norinčių lauks autobusas, kuris nuveš jus į autodromą, ten būsite supažindinti su modernia transporto sektoriaus praktinio mokymo baze, kurioje įrengtos slidžios dirbtinės dangos trasos.

 

Adresu Šermukšnių g. 31 (4 aukštas):

Bus atvertos durys į auditorijas, galėsite susipažinti su floristo, siuvėjo, manikiūrininko ir kirpėjo mokymo programomis. Bus vykdomi užsiėmimai:

  1. 9.30-11.30 val. – buities gaminių siuvimas ir apdaila.
  2. 11.30-13.00 val. – gėlių dėžutės komponavimas panaudojant smaigstymo techniką.

 

Būtų malonu, jeigu apie dalyvavimą informuotumėte iš anksto:
info@paneveziodrmc.lt
Mob. 8 620 12170