„Atma Boutique“ galima įsigyti originalių drabužių ir aksesuarų, parvežtų tiesiai iš Italijos – šalies, kurią drąsiai galima vadinti stiliaus ir mados sinonimu. Šie iš natūralių audinių pagaminti drabužiai, kurie neretai yra laisvesnių formų su įvairiomis netaisyklingumo apraiškomis, yra skirti drąsioms, stilingoms, stereotipų neįkalintoms ir laisvę dievinančioms moterims. Kaip teigia šių drabužių dizaineris ir kūrėjas Leandro Pavoncello, „Drabužiai skirti moteriai, kuriai patinka jausti jausmą, kai dėvi unikalią aprangą; už moterį, kuri nori išsiskirti, bet nebando pasirodyti; už moterį, kuri nori būti.“

„Atma Boutique“ radimosi istorija – tai puikus pavyzdys, atskleidžiantis, kaip apsisprendimas žengti pirmą žingsnį savo gyvenimui pakeisti pastūmėja į savęs ir kitų atradimo kelionę. „Atma Boutique“ įkūrėja Simona Maričeva, šv. Ignaco Lojolos kolegijos Grožio terapijos antro kurso studentė, sako, kad būtent įstojimas į šv. Ignaco Lojolos kolegiją 2018 metų rugsėjį suteikė neįkainojamą galimybę gauti naujų žinių ir patirties ne tik Lietuvoje, bet ir už jos ribų, išvykstant Erasmus+ praktikai. Simona šią praktiką atliko 2018 metų vasarą „Villa Mele RSSA“ slaugos namuose Italijoje, žavingame Rodi Garganiko miestelyje prie jūros, kur kartu su kita kolegijos studente Akvile Obeliūnaite rūpinosi įvairaus pobūdžio negalią turinčiais žmonėmis. Kaip pasakojo Simona, „Šioje aplinkoje buvo ir visai neveiksnių ligonių. Žvelgdami į juos išoriškai, regime neišvengiamą žlugimą, tačiau retai – tą sielos pusę, kuri nuo mūsų pasislėpusi. Būnant šalia jų, reikalingas ypatingas nuoširdumas, suvokiant, jog jų viduje yra daug daugiau nei mato akys“.

Gebėjimas matyti sielos akimis ir pajausti širdimi buvo lemtingas ir po atliktos praktikos keliaujant po Italijos miestus ir miestelius. Užsukusi į vieną iš drabužių parduotuvėlių Romoje, Simona pajuto ypatingą jausmą, kurį galima prilyginti meilei iš pirmo žvilgsnio – šiuo atveju, meilę drabužiams. Šioje parduotuvėlėje Simona susipažino su jos savininkais, kurie irgi pajuto jos entuziazmą ir nuoširdumą ir sutiko užmegzti kontaktą. Netrukus po grįžimo į Lietuvą Simona vėl nusipirko lėktuvo bilietus į Italiją ir šį kartą iš jos atsivežė visą lagaminą drabužių savo kuriamai internetinei drabužių parduotuvei Atma Boutique – aTmaBoutique.com. Ir štai, šv. Velykų išvakarėse, duris atvėrė ir drabužių parduotuvė, kurioje iš karto galima pajusti itališką dvasią, paliečiant ir pasimatuojant pasirinktą drabužį.

Taigi „Atma Boutique“ istorija yra sielos kelionės istorija, juolab kad žodis „atma“ Sanskrito kalboje būtent ir reiškia sielą arba tikrąjį Aš.

Kiekvienam iš mūsų gyvenimas yra paruošęs unikalių galimybių, tik turime išdrįsti jas įžvelgti ir jomis pasinaudoti. Kviečiame apsilankyti „Atma Boutique“, pasikalbėti su Simona, pradžiuginti save nauju originaliu drabužiu, įstoti į šv. Ignaco Lojolos kolegiją ir sudalyvauti Erasmus+ programoje! Galbūt nuo čia ir jūsų sielos kelionė įgaus naują kryptį?

Daugiau apie Grožio terapijos studijų programą: https://www.ilk.lt/grozio-terapija/

Ir dar… Sėkmingai sielos kelionei reikia artimų žmonių, kurie visada palaiko! Simonos Maričevos atveju toks žmogus yra jos vyras Andrejus. Simona jam labai dėkinga už paskatinimą tęsti studijas ir vykti į Erasmus+ praktiką.

Straipsnį parengė: Kristina Grumadaitė