Mokiniai galės išmėginti robotų programavimą, pažaisti molekulių legolende, pasigaminti natūralių kosmetikos priemonių, susidaryti mitybos planą, atrasti linksmąją chemiją – iš viso 7 aukštosios mokyklos siūlo daugiau kaip 130 įvairių edukacinių veiklų. Į šį projektą aktyviai įsitraukė ir Vilniaus Gedimino technikos universitetas (VGTU).
 
„Labai skatiname patrauklų ugdymą, naujų ugdymo metodų paiešką, mokymąsi už klasės ribų, visų švietimo įstaigų ir mokslo centrų bendradarbiavimą, tad ši bendra aukštųjų mokyklų iniciatyva išties savalaikė. Svarbu sudaryti mokiniams galimybes iš  arčiau susipažinti su gamtos ir „kietaisiais mokslais“, populiarinti juos, atskleisti mokslo įdomybes“, –  sako švietimo, mokslo ir sporto ministras Algirdas Monkevičius. 
 
VGTU moksleivius supažindins su 3D animuotų modelių kūrimu, įdomiąja robotika, mėtomų sklandytuvų gamyba, logistika, eksperimentine fotografija, saulės kolektoriais ir kitais atsinaujinančios energijos šaltiniais, statybinių konstrukcijų bandymais. Čia taip pat bus galima pagilinti finansines žinias.
 
Į veiklas registruotis galima jau nuo šio pirmadienio.