Tai yra puiki galimybė ne tik praleisti vasarą, aplankyti kitas šalis, susipažinti su naujais žmonėmis, bet ir patobulinti kalbą bei įgyti įvairių savybių, kurios labai tikėtina, kad padės jums ieškantis darbo.

Štai keletas variantų, kuriuos būtų galima apsvarstyti ir pabandyti sudalyvauti:

Jaunimo mainai apie kūrybiškumą

Iš draugų dažnai girdi, kad tau tikrai reikėtų studijuoti menus, nes esi meniškos sielos? Šis pasiūlymas turbūt tau. Yra ieškomi 5 dalyviai į tarptautinius jaunimo mainus „Creativity Through Fairytales“, kurie vyks Slovakijoje 2019 m. birželio 1–9 d. Projekto tema – kūrybiškumo lavinimas.

Projekte „Creativity Through Fairytales“ dalyvaus 7 šalys: Lietuva, Slovakija, Italija, Turkija, Kroatija, Rumunija, Lenkija. Dalyvauti gali, jei tau 18–30 m. Projektą finansuoja Erasmus+ programa. Projekto metu organizatoriai pilnai padengia maitinimo, nakvynės ir programos išlaidas, kelionės kaštai finansuojami iki 275 Eur žmogui. Dalyvio indėlis 45 Eur.

Daugiau informacijos rasi čia.

Registruokis čia iki 2019 m. gegužės 16 d.

Tarptautiniai jaunimo mainai apie žmogaus teises

Ieškomi 5 dalyviai į tarptautinius jaunimo mainus „Silence is not Gold“, kurie vyks Bulgarijoje 2019 m. liepos 1–9 d. Projekto tema – žmogaus teisės. Šių mainų tikslas yra paskatinti jaunus žmones kalbėti apie smurtą, patiriamą virtualioje ir realioje erdvėse.

Projekte „Silence is not Gold“ dalyvaus 7 šalys: Lietuva, Gruzija, Baltarusija, Armėnija, Bulgarija, Albanija, Čekija. Dalyvauti gali, jei tau 18–30 m. Kelionės išlaidos kompensuojamos iki 275 Eur. Gyvenimas, maitinimas bei projekto veiklos – nemokamos.

Daugiau informacijos rasi čia.

Registruokis čia iki 2019 m. gegužės 22 d.

Mokymo kursai „Discover Design Thinking“ Liuksemburge

Ieškomi dalyviai į tarptautinius mokymo kursus „Discover Design Thinking“, kurie vyks 2019 m. liepos 22–27 d. Liuksemburge.  Mokymo kursai skirti jaunimo darbuotojams, pedagogams, mokymų vadovams, siekiantiems atrasti naują požiūrį į kūrybinį mąstymą ir motyvuoti save bei jaunimą vystyti kūrybiškumą.

Kursų metu dalyviai mokysis:

kaip sukurti aplinką, kuri padeda išlaisvinti kūrybiškumą, pagerinti darbo komandose efektyvumą;

kaip kūrybiškumą pritaikyti savo organizacijoje arba bendruomenėje;

naujų neformaliojo ugdymo metodų.

Registracija vyksta iki 2019 m. gegužės 31 d.

Daugiau informacijos ir registraciją rasi čia.

Informaciją apie dalyvių siuntimo tvarką rasi čia.