Gegužės 19 dieną, dvyliktą kartą vyko tradicinis „Viltes bėgimas“. Renginio dalyviai turėjo galimybę pasirinkti bet kurią iš 7 įrengtų bėgimo trasų. Šiemet dalyvauti užsiregistravo apie 10 tūkstančių bėgikų.

Klaipėdos valstybinę kolegiją atstovavo studentai, kurie dalyvavo trijose bėgimo trasose. Trumpiausią 3 km bėgimo trasą ir gerą laiką parodė Laimonas Stasiulis ir Aivaras Poška, o Mindaugas Sudeikis – deleguotas komandos vėliavnešys. Ilgesnėje 5 km trasoje dalyvavo: Gintarė Balsytė, Benas Katkauskas, Mantas Justas, Lukas Viskontas ir Kasparas Nacius. 10 km trasoje ištvermę demonstravo: Olga Dorotčik, Tomas Valiukas, Jonas Svetikas ir Justas Gečas. Bėgime dalyvavo ir KVK Sporto metodininkas Vytautas Kasparaitis, kuris finiše susitiko su seimo nariu Dainiumi Kepeniu, kurie aikštelėje sprendė sporto klausimus. Visiems dalyviams įteikti padėkos raštai, o finišą pasiekusiems išdalinti medaliai.

Vilties bėgimo renginys pritraukė ne tik tūkstančius bėgikų. Šiais metais švenčiamas Baltijos kelio 30–metis, todėl buvo organizuojama akcija Baltijos kelias – Vilties mieste. Vilties bėgimo metu buvo kviečiama susikibti rankomis, apjuosiant Vilties bėgimo trasą. Klaipėdos valstybinės kolegijos studentai, dėstytojai ir administracijos darbuotojai, gyva grandine apjuosė bėgimo trasos atkarpą, nuo K. Donelaičio – S. Daukanto gatvių sankryžos iki Trilapio gatvės. Susirinkusi delegacija ovacijomis pasitiko bėgikus ir linkėjo sėkmės pasiekti trasos finišą. Gerą nuotaiką ir muzikos toną palaikė Kultūros ir meno specialistas Jonas Kavaliauskas.     

Vilties miesto renginiuose, Klaipėdos valstybinės kolegijos IPP7–2 ir Erasmus+ studentės aktyviai prisidėjo organizuojnt Vilties treniruočių dienos renginį, o ištęstinių IPPi 5–3 studentės, Vilties bėgimo metu, organizavo Mažųjų Vilties bėgimą kartu su lektrore Daiva Palubinskaite. Renginiuose dalvavo ir Kineziterapijos studijų programos studentai, kurių susirinko net 32 ir jie visą dieną atliko masažus tiems, kurie įveikė įvairius atstumus. Visą darbą koordinavo Kineziterapijos ir grožio terapijos katedros lektorius Darius Einars.

Dėkojame dalyviams ir visai palaikymo komandai, kurie sudalyvavo labai prasmingame renginyje!

Daugiau renginio akimirkų: https://www.facebook.com/pg/KVKolegija/photos/?tab=album&album_id=2304755536212353