Meistriškumo jaunuolius moko ir profesijos paslaptis noriai perteikia profesijos mokytojos Lina Eidukonienė ir Rita Stangienė. Mokomasi ne tik mokyklos suole – mokiniai nuolat tobulinasi įvairiose konkursuose, parodose, rengia degustacijas, aptarnauja įvairių konferencijų, verslo renginių dalyvius. Ypač naudingi yra susitikimai su profesionalais, vizitai į populiarius, modernius restoranus. Tai padeda ugdyti mokinių profesinį meistriškumą, kelia profesijos įvaizdį, suteikia galimybę geriausiems mokiniams parodyti savo profesinį lygį.

Šios specialybės mokiniai kasmet dalyvauja tarptautinėje mokymosi, žinių ir karjeros planavimo parodos „Studijos“ organizuojamuose konkursuose, gamindami ir demonstruodami originalius kokteilius. Skoninga apranga, originaliomis idėjomis, atsakingumu mūsų mokinių komanda šiuose renginiuose traukia lankytojų akį.

Ypač svarbus ir paprastai labai sėkmingas mums yra profesinio meistriškumo konkursas, kuris tradiciškai organizuojamas kiekvieną pavasarį. Taip atsitiko ir šiemet. Padavėjo ir barmeno specialybės pirmakursė Miglė Deviadaitė, parengta profesijos mokytojos Linos Eidukonienės, dalyvavo nacionaliniame 2019 m. profesinio meistriškumo konkurse, kuris vyko Kauno pramonės ir prekybos mokymo centre. Mokiniams buvo skirtos 3 užduotys: atsakyti į testo klausimus, serviruoti stalą svečiams, pagaminti dvi identiškas nealkoholinio kokteilio ir kavos latte machiato porcijas.

Konkurso dalyvius vertino komisija: UAB „Perkūno namai“ direktorė Ingrida Gustienė, UAB „Saviola“ direktorė Violeta Jašinskienė ir UAB „Sangaida“ Monin Brand ambasarorius Lietuvoje, profesionalus barmenas Daniil Blagoveščenskij. Komisija mūsų mokyklos komandos darbą įvertino skirdama mokinei antrąją vietą.