Kodėl pasirinkai studijas Panevėžio kolegijoje?

Pasirinkau studijas Panevėžio kolegijoje, nes  Panevėžys mano gimtasis miestas. Neįsivaizduoju savęs kitame mieste, čia visi mano artimieji žmonės -  šeima, draugai, todėl nusprendžiau studijuoti Panevėžio kolegijoje. Taip pat kolegija siūlo „Ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo pedagogikos“ programą , kuri mane labai sudomino.  Baigus studijas yra didelė tikimybė įsidarbinti valstybiniuose lopšeliuose-darželiuose arba kurti ankstyvojo amžiaus vaikų užimtumo centrus, privačias ikimokyklinio ugdymo įstaigas.

 Kokios yra studijos kolegijoje? Kas studijų metu labiausiai įsiminė ar patiko?

Panevėžio kolegijoje studijuoti verta, nes čia gali realizuoti ir atrasti save, suprasti ko nori iš gyvenimo ir kokia kryptimi tau geriausia eiti. Studijos yra kokybiškos, tikslingos ir be galo įdomios. Studijų metu man labiausiai įsiminė dėstytojos Jolantos Antanaitienės „Muzikos terapijos“ paskaitos. Kadangi savo gyvenimo neįsivaizduoju be muzikos, man be galo buvo įdomu gilinti savo žinias šioje srityje. Tai ką aš išmokau buvo labai naudinga pritaikyti praktikoje. Verta paminėti, kad visi kolegijos dėstytojai leidžia mums atsiskleisti įvairiapusiškai, kiekvienas dėstytojas yra atsidavęs savo darbui.

 Kokie studijų metu įgyti įgūdžiai praverčia darbe, kurį šiuo metu dirbi/ kurį planuoji dirbti?

Studijuodama kolegijoje vis labiau išmokstu  rūpintis psichine bei fizine vaiko sveikata, kurti sveiką, saugią, vaiko fizines ir psichines galias stimuliuojančią aplinką, nustatyti esminius ikimokyklinio ir priešmokyklinio amžiaus vaiko poreikius. Visos šios įgytos žinios pravers ateityje ugdant vaikus.

Ko palinkėtum studijas Panevėžio kolegijoje pasirinkusiam jaunimui?

Siekite savo tikslų. Nebijokite pokyčių, o svarbiausia - PASITIKĖKITE SAVIMI. Panevėžio kolegija yra ta vieta, kurioje galite tobulėti ir atrasti savo gyvenimo kelią.