Penkioms Lietuvos pasienio rinktinėms atstovavo specialiai sudarytos komandos. Jos buvo sudarytos iš vietinių žaidynių nugalėtojų. Visą dieną jaunieji pasieniečiai varžėsi tarpusavyje ir bandė išsiaiškinti, kuri komanda yra pati stipriausia ir šauniausia šalyje.

Jaunuoliai turėjo galimybę varžytis trijose rungtyse. Kliūčių ruože žaidynių dalyviai demonstravo savo vikrumą, krepšinio aikštelėje – taiklumą, traukdami virvę – jėgą ir ištvermę.

JPB sporto žaidynių pirmosios vietos laimėtojais tapo jaunieji sportininkai iš Ignalinos pasienio rinktinės (PR). Antroje vietoje liko Vilniaus PR komanda, treti – Varėnos PR atstovai.

Žaidynių nugalėtojus sveikino ir apdovanojimus jiems įteikė Pasieniečių mokyklos viršininkas Vytautas Strolia ir Jaunojo pasieniečio būrelio veiklos koordinatorius Marius Zemenskas. Finalinių varžybų rezultatai įrodė, kad JPB nariai – sportiški ir atkaklūs varžovai. Neabejotina, kad dalis iš jų, gavę brandos atestatą, pasirinks pasieniečio profesiją bei mokslą Pasieniečių mokykloje.