VšĮ Vilniaus Žirmūnų darbo rinkos mokymo centro Pakruojo skyrius kartu su partneriu, Pakruojo senamiesčio bendruomene,  įgyvendina projektą „Pakruojo miesto gyventojų darbinių kompetencijų formavimas ir įsidarbinimo galimybių didinimas“ Nr. 08.6.1-ESFA-V-911-19-0013 bendrai finansuojamą Europos socialinio fondo, Lietuvos Respublikos biudžeto ir Pakruojo rajono savivaldybės lėšomis.

Projekto įgyvendinimo laikotarpiu vyko intensyvus pasiruošimas mokymams, nes 2019 m. gegužės mėnesio pradžioje prasidėjo Pakruojo miesto gyventojų nemokami virėjų ir paviršių dažytojų, dekoruotojų neformalūs mokymai. Septyni – daug kas sako, kad laimingas skaičius, mūsų dalyvių grupėse būtent tiek ir numatyta! Teoriniai ir pirminiai praktiniai užsiėmimai vyko mūsų mokymo skyriuje ir mokymo bazėje. Nors mes nedideli, bet mūsų svajonės, bei darbai - beribiai. Virtuvėje darbas virte virė, dalyvaujant profesijos mokytojai Daliai Nainienei, išmokta gamybos procese vadovautis instrukcijomis – technologija, organizuoti gamybos procesą, pagaminti dar negamintų, neragautų patiekalų. Virėjams nenusileido ir paviršių dažytojai, dekoruotojai, savo darbais stebinę net profesijos mokytoją Vladą Valentą Bučą. Iš pokalbių su projekto dalyviais – pirminiai įspūdžiai apie virėjo, bei paviršių dažytojo, dekoruotojo profesiją pralenkė visų lūkesčius. Nesitikėta, kad galima pasiekti tiek daug, per tokį trumpą laiką. Liko tik visa tai įgyvendinti realioje darbo vietoje - gamybos įmonėje. Sėkmės jiems visiems!

Visus kviečiame prisijungti aktyviam savo gyvenimo svajonių įprasminimui pasirenkant kitas neformalaus mokymo programas! Pagal šį projektą dar planuojami pardavėjo bei socialinio darbuotojo, teikiančio socialines paslaugas įžanginiai mokymai, kurie gali prasidėti bet kada, jei tik nori TU!

Susidomėjusius prašome kreiptis:

VšĮ Vilniaus Žirmūnų darbo rinkos mokymo centro Pakruojo skyrius,

Vilniaus g. 35, LT-83162 Pakruojis,

tel./faks. (8 421) 523 26,

el. p. aldona.laurinaviciene@vzdrmc.lt 

www.vzdrmc.lt