,,Kiekvienas jaunas žmogus rinkdamasis profesinį kelią svarsto, kas jam būtų įdomu, artima, kam turi gebėjimų ir asmeninių savybių, įvertina įsidarbinimo galimybes. Ne išimtis buvau ir aš – galvojau, abejojau, domėjausi, ką siūlo kolegijos ir universitetai...Apsispręsti man padėjo apsilankymas Utenos kolegijos Burnos priežiūros specialistų rengimo centre, į kurį ekskursiją suorganizavo mokytoja. Gyvai pamačiusi modernią mokymo bazę, ko ir kaip mokosi studentai, paklausiusi jų ir dėstytojų pasakojimo apie gydytojo odontologo padėjėjo darbą, supratau - noriu ir renkuosi būtent šią specialybę, ir būtent Utenos kolegijoje“, – prisimena Viktorija.

Kalbėdama apie studijas, ji negaili gražių žodžių savo dėstytojoms, kurios studentus ne tik moko specialybės dalykų, bet ir padeda rasti praktikos vietas ir įsitvirtinti profesinėje veikloje. ,,Praktiką atlikau Vilniuje, kur ir dirbau trejus metus, įgijau patirties, susitikau su puikiais savo srities specialistais“, - pasakoja Viktorija.

Į Uteną Viktorija grįžo auginti sūnaus, turėdama kvietimą jam ūgtelėjus grįžti į buvusią darbovietę Vilniuje. ,,Vis dėlto savo ateitį norėjau kurti Utenoje, todėl labai apsidžiaugiau išgirdusi, kad odontologijos klinika MEDINNA ieško darbuotojo. Nuvykau į pokalbį ir buvau priimta dirbti pagal specialybę. Esu labai laiminga, gyvendama Utenoje, dirbdama mėgstamą darbą šauniame kolektyve,“ – džiaugiasi kolegijos absolventė Viktorija Juodvalkienė.

Apie Odontologinės priežiūros studijų programą čia.

www.utenos-kolegija.lt