Kolegijos direktorius dr. G. Sargūnas džiaugiasi ir didžiuojasi, jog kolegijos absolventams įteikti diplomai.

„Diplomų teikimo iškilmingas renginys – „Cido“ arenoje. Kolegijos absolventus pasveikino pučiamųjų orkestras „Panevėžio garsas“. Po to šventinė eisena pajudėjo link „Cido“ arenos, o ten – iškilmingas diplomų teikimas. Šiais metais išleidome apie 250 profesinių bakalaurų pagal 15 studijų programų. Tai technologijos, socialiniai ir biomedicinos mokslai“, – išdidžiai pasakojo G. Sargūnas.

Diplomų teikimo ceremonijoje dalyvavęs Panevėžio miesto meras Rytis Mykolas Račkauskas pasidžiaugė, kad Panevėžys turi aiškias strategines kryptis.

„Jos sudaro galimybes Panevėžiui tapti konkurencingu ir patraukliu tiek aukštą pridėtinę vertę kuriančiomis įmonėmis, tiek aukštos kvalifikacijos specialistais. Būtent tokie ir yra Kolegijos absolventai. Tikiu, kad savo karjerą, ir savo ateitį siejate su Panevėžiu“, – sakė miesto meras R. Račkauskas.

Panevėžio kolegijos absolventus taip pat pasveikino Panevėžio prekybos, pramonės ir amatų rūmų prezidentas Sigitas Gailiūnas bei generalinis direktorius Visvaldas Matkevičius.

Panevėžio PPAR prezidentas S. Gailiūnas dviems versliausiems studentams įteikė specialias dovanas.

„Sveikinu ir linkiu nepalikti Panevėžio. Linkiu, kad verslus sėkmingai kurtumėte čia ir taip stiprintumėte Panevėžio regioną“, – sakė S. Gailiūnas.

Panevėžio kolegijos diplomą atsiėmęs Vytautas Dagys baigė statybos inžineriją. Šią specialybę sako rinkęsis dėl to, kad jau dirba šioje srityje ir norėjo patobulėti. Tai – ne pirmoji jo specialybė. Vyras įgijęs virėjo profesiją. V. Dagys svarsto, kad ir šie mokslai greičiausiai bus ne paskutiniai.

„Gal ne toje srityje, bet manau, kad mokytis yra gerai“, – įsitikinęs absolventas. Jis pasakojo, jog prieš keletą metų prašymą studijuoti buvo pateikęs ir į kitas šalies kolegijas, tačiau pasiūlyta nemokamai mokytis Panevėžyje, tad apsispręsti nebuvo sunku.

 

Panevėžietė Giedrė Jenčiūtė baigė reklamos vadybą – specialybę, kurios kolegijoje nuo kitų metų nebeliks. „Kaip mes juokaujame su kolegėmis – mums nebus konkurencijos. Baigiame ir daugiau reklamos vadybininkų Panevėžyje nebus“, – šypsojosi Giedrė. Absolventė kol kas darbo neturi. G. Jenčiūtė sako jo ieškanti, einanti į darbo pokalbius. „Visada taip būna, kad niekas iš karto studento išskėstomis rankomis nepriima. Svarbu daug stengtis, dirbti, daug ieškoti ir kažkas atsiras“, – nusiteikusi absolventė. Jos nuomone, reklamos vadybininkams darbo rinkoje dar yra laisvų nišų, juolab kad Panevėžyje, G. Jenčiūtės pastebėjimu, šioje srityje jaunų specialistų mažoka.