Kokios aplinkybės nulėmė tai, kad tapote dėstytoja (dėstytoju)? Kuo sužavėjo ši profesija?

Jau paauglystėje svajojau apie kosmetologo darbą, tad net mokykloje tikslingai rinkausi disciplinas, kurios buvo artimos busimam pasirinkimui. Kiek kitaip susiklosčius aplinkybėms įstojau į Klaipėdos universitetą, slaugos studijas, po jų sekė kosmetiko profesiniai mokymai ir galiausiai Panevėžio kolegijoje grožio terapijos studijos. Studijos aprėpė devynerius mokslo metus iš kurių septynerius dirbau sveikatinimo ir grožio srityje. Po studijų Panevėžio kolegijoje gavau pasiūlymą čia pasilikti ilgiau, bet nebe kaip studentei, o kaip dėstytojai.

Kaip manote, koks turėtų būti geras dėstytojas?

Manau, kad tai turėtų būti toks žmogus, kuris visapusiškai įsiklausytų į studento poreikius, jų siekius, ambicijas, žinoma nenukrypstant nuo studijų programų. Geras dėstytojas turėtų mokėti žinias perteikti per gyvenimišką prizmę, tai palengvintų studentams jų įsisavinimą. Geras dėstytojas neturėtų turėti išankstinio nusistatymo, o simpatijų neišreikšti geresniu vertinimu.

Ką laikote geru, pavyzdingu studentu?

Man geras studentas tas, kuris laikosi etikos principų. Žaviuosi studentais, kurie nebijo dialogo ir diskusijų. Geras studentas tas, kuris susikoncentruoja į esminius dalykus, geba atskirti tinkamą informaciją. Studentams kartoju, ne viską galite žinoti ir mokėti, bet privalote žinoti kaip tai susirasti literatūroje.

Kokiais būdais stengiatės sudominti savo studentus paskaitų metu?

Susidomėjęs studentas viena iš siekiamybių dirbant šį darbą. Visuomet stengiuosi pateikti svarbiausią ir naujausią informaciją, kuri susijusi su grožio terapeuto darbo tiek įstatymine baze tiek kompetencijų ribų apibrėžimu. Neretai paprastos paskaitos tampa didelėmis diskusijomis.

Gal prisimenate kokį linksmą nutikimą iš kolegijos gyvenimo?

Kadangi darbo praktika dar nėra didelė, tad nutikimai dar prieš akį.

Papasakokite trumpai apie save, savo laisvalaikį.

Didžiausias laisvalaikis buvimas su šeima, o tada nebesvarbu vieta ir veikla.

Ko palinkėtumėte studentams, ieškantiems savo kelio į sėkmę?

Labai viliuosi, kad kiekvienas stojantysis pasirenka tą studijų programą apie kurią svajojo, ir nesvarbu ar kartais studijų metu ne viskas atrodo kaip įsivaizdavę, siekti tikslo ir nepalūžti, ieškoti išeičių ir tobulėti, nes tik per darbą atrasite save.