Utenos kolegijos Verslo vadybos studijų programos antro kurso studentas Deividas Kurlavičius tokios patirties parsivežė iš Moravijos universitetinės verslo kolegijos Olomouco mieste (Čekija).

Vaikinas sako, kad norą išvykti studijuoti į užsienį iš pradžių stabdė baimė dėl kalbos barjero. ,,Vis dėlto mano baimė buvo nepagrįsta ir anglų kalbos žinių pakankamai užteko susikalbėti su visais studentais bei suprasti, kas dėstoma paskaitų metu. Šalis, kurią pasirinkau, buvo Čekija, į ją keliavau su savo grupės draugu Augiu, kurį jau ilgai pažįstu, todėl jaučiausi drąsiau.

Vos nuvažiavęs į Čekiją pamilau miestą, kuriame gyvenau tris su puse mėnesio - Olomoucą. Nuostabi architektūra, senamiestis, pilnas parduotuvėlių, kavinių, užeigų bei aplink miestą išsidriekę kalnai ir kitokia gamta nei Lietuvoje, daug pažinčių su vietiniais gyventojais paliks prisiminimą visam gyvenimui. Oras lepino didžiąją Erasmus+ studijų dalį, todėl laisvu nuo paskaitų laiku pakeliavome po Čekiją.

Mano nuoširdus patarimas visiems - nebijokit vykti į užsienį, pasinaudokite Erasmus+ teikiamomis galimybėmis ir grįžkite namo su nauja patirtimi, naujais įspūdžiais ir pažintimis, kurios išliks visą gyvenimą“, - sako Deividas.

Daugiau apie Utenos kolegijos  Verslo vadybos studijų programą.

www.utenos-kolegija.lt