Šiaulių valstybinė kolegija bendrajam priėmimui šiemet siūlo daugiau nei 20 studijų programų sveikatos, inžinerijos, informatikos, verslo ir viešosios vadybos bei socialinių mokslų srityse. Rinktis tikrai yra iš ko!

Puikiai suprantame, kad jauno žmogaus kasdienybė toli gražu negali būti sudaryta vien tik iš studijų. Kaip tik todėl, kviesdami studijuoti Šiauliuose, norime akcentuoti ir kitas galimybes, kurias siūlo šis miestas ir jau minėta aukštoji mokykla.

Visų pirma norime pabrėžti, kad studijos ketvirtajame pagal dydį Lietuvos mieste yra ekonomiškai naudingas pasirinkimas. Užtikrintai galime teigti, kad pragyvenimas mūsų mieste kainuoja mažiau nei didžiuosiuose Lietuvos miestuose, o galimybių pasirinkimas – labai panašus. Norintys dar aktyvesnio gyvenimo po paskaitų vos per porą valandų gali pasiekti Vilnių, Kauną, Klaipėdą, Rygą. Viskas mūsų mieste šalia – esame geografiškai patogus regiono centras, galime pasigirti lengvu ir patogiu susisiekimu su kitais miestais.

Stojantiesiems norime priminti seną tiesą – studijų laikotarpį galėsite prisiminti kaip vieną iš gražiausių gyvenime, jei tik pasinaudosite visomis šio periodo teikiamomis galimybėmis. Apie ką kalbame?