Jei nori dirbti įvairiose maisto pramonės įmonėse, vadovauti maisto pramonės produkcijos gamybos technologiniam procesui, organizuoti maisto produktų verslo įmonės ar jos padalinio veiklą, - rinkis MAISTO PRODUKTŲ TECHNOLOGIJOS studijų programą.

Jei Tau rūpi, kaip išsaugoti švarią aplinką ir svajoji prisidėti prie jos saugojimo dirbdamas įvairiose institucijose aplinkos apsaugos inžinieriumi, ekologu arba užimdamas kitas su aplinkos apsauga susijusias pareigas, - rinkis APLINKOS APSAUGOS INŽINERIJOS studijų programą.

Jei domina naujausi technologijų pasiekimai elektronikos, biotechnologijų, mechanikos srityse ir jų taikymas pramonės įmonėse diegiant ir valdant automatinius procesus, - AUTOMATINIO VALDYMO SISTEMŲ studijos yra Tavo studijos.

Jei informacinės technologijos yra svarbi ir mėgstama Tavo gyvenimo dalis ir nori tapti specialistu, gebančiu eksploatuoti ir prižiūrėti kompiuterių ir jų sistemų techninę bei programinę įrangą, projektuoti ir kurti informacines sistemas, -  studijuok INFORMACINIŲ SISTEMŲ INŽINERIJOS studijų programą. O jei esi kūrybiškas, domiesi technologijų taikymu kuriant originalius tekstilės gaminius, konstruojant individualius ir masinės gamybos drabužius ir nori idėjas įgyvendinti savo sukurtose kolekcijose, rinkis naują APRANGOS TECHNOLOGIJŲ studijų programą.

***

Priėmimas vyksta ir dokumentai teikiami www.lamabpo.lt svetainėje.

Daugiau informacijos ir konsultacijos:

Dokumentų priėmimo tarnyba, Utenos kolegija, Maironio g. 7, LT-28142 Utena,   tel. 8 687 82 516; el. p. priemimas@utenos-kolegija.lt

www.utenos-kolegija.lt

Drąsiai rašykite, skambinkite, klauskite.

Aplankykite mus ir tapkite draugais Facebook