VGTU AGAI atstovai dalyvius kvietė išbandyti AGAI sukonstruotą skrydžio simuliatorių ir pajusti realų skrydį, demonstravo 3D spausdintuvo galimybes.

Šimtmetį mininčioje šventėje dalyvavo įvairūs orlaiviai su skraidymo programomis, ekspozicijoje – Lietuvos kariuomenės daliniai, NATO priešakinių pajėgų bataliono kariai su įvairia karine technika, veikė įvairios mažosios aviacijos ir universitetų paruoštos ekspozicijos, susijusios su aviacija, vyko užsiėmimai ir varžybos mažiesiems šventės lankytojams.

Didžiausią reginį šventės dalyviams kurė viena garsiausių pasaulio akrobatinio skraidymo komandų – „Frecche Tricolori“ iš Italijos, taip pat Belgijos karinių oro pajėgų demonstracinis naikintuvas F-16 „Dark Falcon“. Lankytojų akį ypač traukė renginyje pristatytas atkurtas istorinis lietuviškasis ANBO lėktuvas.

Šventėje buvo galima pamatyti ir Lietuvos kariuomenės Sausumos pajėgų, Karinių jūrų pajėgų ir Specialiųjų operacijų pajėgų technikos ir ginkluotės ekspozicijas, dalyviai susipažino su kariniais orlaiviais, sausumos ginkluote – nuo paprastų ginklų iki savaeigių artilerijos pabūklų, dalyvavo įvairiose rungtyse, išmoko teikti pirmąją medicinos pagalbą, sužinojo apie tarnybą Lietuvos kariuomenėje. 

Lietuvos kariuomenės Karinės oro pajėgos formuojamos iš profesinės karo tarnybos, nuolatinę privalomąją pradinę karo tarnybą atliekančių karių ir civilių tarnautojų, kurie aktyviai dalyvauja tarptautiniuose mokymuose, pratybose ir kituose karinio bendradarbiavimo projektuose bei renginiuose, visuomenės gyvenime.