Kokia procedūra?

Prašymai teikiami internetu per www.lamabpo.lt, bendrojo priėmimo informacinėje sistemoje. Bendrojo priėmimo sistema prašymų teikimui bus atvira nuo rugpjūčio 1 d. 12 val. iki rugpjūčio 3 d. 12 val.

Bendrojo priėmimo II etape gali registruotis ir teikti prašymus ne tik užsiregistravusieji ankstesniame etape, bet ir kiti asmenys, norintys pateikti prašymus studijoms ir galbūt nespėję to padaryti anksčiau.

Kvietimai studijuoti bus skelbiami rugpjūčio 6 d., studijų sutartis kviesime atvykti pasirašyti rugpjūčio 7 ir 8 dienomis.

Niuansai, į kuriuos svarbu atkreipti dėmesį

Atkreipiamas dėmesys į tai, kad stojantysis, pasirašęs studijų sutartį į valstybės finansuojamą vietą ar valstybės nefinansuojamą vietą su studijų stipendija, net ir nutraukęs ją pirmojo etapo metu, antrajame etape galės pretenduoti tik į valstybės nefinansuojamą studijų vietą.

Pretenduojantys į likusias laisvas vietas galės registruoti savo prašymus nuo rugpjūčio 12 d. iki rugpjūčio 15 d. ir dalyvauti papildomame priėmime. Šiame etape bus teikiamas naujas prašymas, kuriame stojantieji galės nurodyti ne daugiau kaip 6 pageidavimus. Jau turintys pasirašytas sutartis valstybės finansuojamose studijų vietose ar gavę studijų stipendiją, papildomame priėmime prašymus galės teikti tik į valstybės nefinansuojamas studijų vietas. Kvietimai studijuoti bus skelbiami rugpjūčio 20 d. iki 12 valandos.