Abiturientams pagrindinė sesija prasidės anglų kalbos kalbėjimo dalimi, kuri pagal planą turėtų įvykti balandžio 15, 16, 17 d. Anglų klausymo, skaitymo ir rašymo dalys vyks gegužės 9 d., t. y. šeštadienį. Įdomu pastebėti, kad yra atsisakoma egzaminus kelti į šeštadienį, todėl antras egzaminas, kurį laikys abiturientai savaitgalį – lietuvių kalbos ir literatūros. Mokyklinį ir valstybinį egzaminą dvyliktokai laikys gegužės 30 d.

Apibendrinant pagrindinius ir populiariausius egzaminus, kuriuos metus iš metų renkasi laikyti šalies abiturientai, tvarkaraštis išsidėsto taip: informacinių technologijų egzaminas bus laikomas gegužės 28 d., matematikos – birželio 5 d., geografijos – birželio 9 d., chemijos – birželio 11 d., istorijos – birželio 15 d., biologijos – birželio 17 d., o pagrindinę sesiją užbaigs fizikos egzaminas, kuris vyks birželio 19 d.

Pakartotinė sesija prasidės birželio 22 d. vyksiančiu lietuvių kalbos ir literatūros valstybiniu egzaminu, o baigsis to paties dalyko, tik mokykliniu - liepos 10 d. Svarbu pažymėti, kad kai kurios užsienio kalbos nėra itin populiarios tarp abiturientų lyginant su anglų, todėl prancūzų brandos egzaminas vyktų birželio 3 d., o pakartotinėje sesijoje – birželio 26 d., jeigu nebūtų registruotų kandidatų, pasirinkusių laikyti ir prancūzų, ir vokiečių brandos egzaminus.

Daugiau informacijos galite rasti paspaudę čia.