Svarbų vaidmenį atlieka asmenybė ir kaip mes ją esame ištobulinę bei pažinę. Reikėtų atkreipti dėmesį, kad kiekvienas iš mūsų turime po šiek tiek įvairiausių zodiako ženklų atspalvių, todėl nereikėtų stačia galva pasitikėti įvairiais straipsniais, kurie teigia, kad tinka tik siaura sritis. Renkantis būsimą profesiją atsiranda begalės faktorių, kurie lemia pasirinkimą, pavyzdžiui, išlaikytų egzaminų rezultatai, kažkokie kiti poreikiai, bandant pateisinti lūkesčius, tačiau nereikėtų pamiršti žvaigždžių ir šiek tiek giliau pasižiūrėti.

Dalinamės informacija, kuri gali naudinga. Kalbėsime ne apie konkrečias specialybes, o apie sritis, kuriose vienas ar kitas ženklas jaučiasi geriausiai.

Avinas

Jei yra viena sritis, kurioje šio ženklo atstovai jaučiasi savo rogėse, tai būtų vadovavimas. Avinai mato bendrą paveikslą iš šalies ir nebijo vadovauti kitiems, norint pasiekti tikslo. Vadovavimas gali būti išties įvairus: nuo finansų iki sporto, tačiau svarbiausia yra asmeniniai pasiekimai, bandant padėti kitiems. Avinai taip pat yra pilni energijos, kurios nestokoja, todėl labai lengvai užkrečia aplinkinius. Taip pat šio ženklo atstovai pasižymi entuziazmu, kuris yra užkrečiamas, todėl įkvėpti komandą – jiems vieni juokai.

Jautis

Jaučiai mėgsta gerą ir patogų gyvenimą. Jie mėgsta skaityti, ypač, jei yra patogiai įsitaisę namie, todėl šio ženklo atstovai gali būti puikus plunksnos virtuozai. Jei pažiūrėsime į bendrą paveikslą, tai autoriai, kurie priklauso šiam ženklui, yra daug pasiekę ir žinomi pasaulyje. Jie puikiai moka sukurti puikia nuotaiką ir nukelti skaitytojus į pasaulius apie kuriuos galima tik pasvajoti net neišeidami iš savo namų. Jaučiai dažnai žino, kaip turi atrodyti gera knyga, todėl savo žinias pritaiko ir dažnai išleidžia „bestseller‘ius“.

Dvyniai

Dvyniai dažniausiai pasižymi šmaikštumu, yra bendraujantys ir linksmi, tačiau neapsigaukite, nes šio ženklo atstovai puikiai moka valdyti situacijas. Dėl to sakoma, kad jie puikiai tiktų suktis žiniasklaidoje ir būti jos atstovais. Pagalvokite apie radijo laidų vedėjus, televizijos žinomus veidus, kurie moka vien savo kalba, savo bendravimu padaryti taip, kad net paprasčiausias renginys tampa kažkas wow. Dvyniai į viską žvelgia iš įvairių perspektyvų, todėl nemato tik juodos ar baltos spalvos – jiems viskas turi atspalvius. Jie lengvai valdo žodį, todėl yra malonu ausiai jų klausytis. Jie tarsi užhipnotizuoja savo klausytojus. Jei esate šio ženklo atstovai ir galvojate apie žiniasklaidą, nebijokite, labai tikėtina, kad jums ne tik patiks, bet ir pasiseks.

Vėžys

Šio ženklo atstovai jaučiasi geriausiai, kai moko kitus ir yra prieš klasę: ar tai bus pradinių klasių mokytojai, ar jogos instruktoriai. Jų jautri asmenybė ir noras globoti kitus, padėti, būtent yra tas variklis, kuris nuneša į mokymo procesus. Vėžiams mokyti yra natūralus ir įgimtas dalykas, todėl šio ženklo atstovai yra labai vertinami kaip mokytojai savo studentų ar mokinių. Be to, būdami prieš klasę Vėžiai mėgsta pasislėpti savo kiaute, todėl visiems jie skleidžia vidinę ramybę ir juos sunku yra išmušti iš vėžių. Stresas kaip sąvoka jų žodyne neegzistuoja.

Liūtas

Jei pritrūksta motyvacijos, jums padės Liūtai. Šio ženklo atstovai moka įkvėpti kitus ir mes kalbame ne apie kelis vienetus žmonių, o visus milijonus. Būtent jie gali puikiai valdyti kitus ir būti karjeros konsultantais, mentoriais ar kitokiais lyderiais. Liūtai yra tie, kurie turi aiškius užsibrėžtus tikslus, žino, kaip jų reikia siekti, todėl gali pasidalinti savo įžvalgomis su kitais ir taip juos nukreipti tinkama linkme. Jie ne tik gali pasigirti savo patirtimi, tačiau jų pasitikėjimas tiesiog „veža“ aplinkinius. Jei Liūtai nuspręstu eiti į kažkokią sritį, kurioje ketina konsultuoti, tai net neabejojama, kad jie sulauks tūkstančio sekėjų be jokio vargo. Jie kitus traukia kaip medus bites.

Mergelė

Tai gan pedantiškas ženklas, kuriame svarbi kiekviena detalė, todėl šios savybės gali būti naudingos, jei pasirinksime mediciną. Nebūtinai yra kalbama apie gydytojo amatą, mergelės taip pat gerai jausis būnant seselėmis, slaugėmis, nes joms svarbu yra organizuotas darbas bei vidinė satisfakcija, kad esi reikalingas bei svarbus. Šio ženklo atstovai labai lengvai praslysta mokykloje ar universitete, todėl be vargo pabaigia studijas ir įgyja diplomą. Jei atranda tą sritį, kuri tinka ir patinka, tai net neabejokite, kad Mergelės bus patys geriausia ir pacientų mylimiausi gydytojai.

Svarstyklės

Šio ženklo moralinės vertybės – itin aukštos, todėl retas gali joms prilygti. Svarstyklės puikiai jaučiasi, kuomet kalbama pakrypsta apie diplomatiją. Jų itin patrauklios asmenybės lengvai nuskina kelią į įvairius postus: ar tai būtų mokyklos prezidentas, ar Seimo narys. Įdėjus daug ir sunkaus darbo, šio ženklo atstovai gali pasiekti aukštumų, nes jiems yra svarbu ne tik kilti karjeros laiptais, bet ir daryti pokytį pasaulyje.

Skorpionas

Tai – emocijų žmonės, todėl jie puikiai jaučiasi vaidindami, dainuodami, režisuodami. Sakoma, kad šio ženklo atstovai turi imunitetą kritikai ir ji jų neveikia – jie tiesiog žino, kad yra patys geriausi ir taškas. Tas itin gerai, jei kalbame apie menų sritį. Jie išklauso nuomonių, net ir tos pačios kritikos, tačiau tai jų neveikia. Jie tikrai nemes nieko vien dėl to, kad kažkam netinka ar nepatinka. Tai itin sunkiai mėgstantys dirbti žmonės, kurie jaučia satisfakciją stebėdami, kaip jų darbo rezultatai duoda vaisių. Nereikia pamiršti, kad šio ženklo atstovai visada yra pilni idėjų, o kūrybingumas veržiasi pro kraštus, todėl tai leidžia jiems sukurti kažką naujo ir inovatyvaus.

Šaulys

Šio ženklo atstovams svarbu yra rasti tiesą. Tai žmonės, kurie yra puikūs mokslininkai, tyrinėtojai, filosofai ar ekspertai įvairių sričių. Šauliai yra pasirengę nueiti papildomą kilometrą, kad pasiektų tikslą, t. y. sužinotų daugiau, todėl labai dažnai jų veikla duoda apčiuopiamos naudos žmonių gerovei gerinti. Jei atstovas pasirenka profesūros kelią, tai jis bus itin mėgstamas studentų ar moksleivių, nes ne tik bus iškalbus, linksmas, bet ir turės bagažą žinių.

Ožiaragis

Vienareikšmiškai šio ženklo atstovai – vadovų vadovai. Nesvarbu, kokią poziciją įmonėje jie užima, tačiau vadovavimas yra jų kraujyje, o kiekvieną veiklą jie be vargo gali paversti verslu. Apsidairykite aplinkui: labai tikėtina, kad startuolių vadovai, žmonės, kurie garsėja inovatyviomis idėjomis, yra ne kas kitas, o Ožiaragiai. Jie natūraliai moka darbe sukurti pridėtinę vertę, todėl yra itin palankiai vertinama vadovų. Ožiaragiai ne šiaip vadovai, bet labai geri vadovai, kuriems svarbu yra sukurti pozityvią aplinką aplinkui save, stengtis, kad komanda jaustųsi gerai.

Vandenis

Šio ženklo atstovams ypač aktualu yra neteisybė pasaulyje, badas, nelygybė, todėl jie negali mėgautis gyvenimu žinodami, kad aplink – tiek daug neteisybės. Dėl to Vandeniai gali save realizuoti savanoriškoje veikloje. Jie jausis pakylėti, jei galės padėti kitiems ir skurti sistemą, kaip tai būtų galima padaryti. Tikėtina, kad šie žmonės ne kartą save išbandys savanoriškose veiklose, o galiausiai net imsis socialinio verslo. Jei Vandeniai išliks ištikimi savo moralės normoms ir jų laikysis, tai viskas yra puiku.

Žuvys

Terapija – Žuvų pašaukimas, nes tai ženklas, kuris moka permatyti kitus kiaurai. Jie taip pat yra labai empatiški, todėl gali būti puikiai terapeutais. Žuvys gali parodyti, kaip kitų emocijos gali būti jų didžiausias ginklais ir pranašumu. Žuvys itin lengvai suranda kontaktą su žmonėmis, todėl aplinkiniams atrodo, kad juos gerai supranta, užjaučia ir išgyvena jų bėdas bei negandas. Šio ženklo atstovai turi itin gerą intuiciją ir moka gerai žarstytis patarimais.