Tačiau fotografija gali būti ne tik jūsų mėgstama laisvalaikio veikla. Ji gali tapti ir jūsų maitintoja, ir gyvenimo būdu. Užtenka nors mažu žingsneliu įžengti į šį paslaptingą šviesos ir šešėlių pasaulį, kai nepajusite, kaip jis įtraukia, kaip kasdien išmokstant vis naujų dalykų, fotografija nepastebimai tampa jūsų gyvenimo dalimi.

Fotografija – šviesos raštas – yra ypatinga jūsų santykio su pasauliu forma. Žvelgdami pro fotoaparato akutę pradėsite pastebėti vis daugiau įvairiausių aplinkos detalių, kas įprastam žmogui yra tarsi nepastebima. Fotografuojantis žmogus išmoksta pasakoti vaizdais, dažnai jais pakeisdamas įprastus žodžius, ir suteikia galimybę kitiems pažvelgti į pasaulį visai kitu kampu.

Kviečiame ateiti į Kauno taikomosios dailės mokyklą ir patiems įsitikinti, kaip fotografavimas gali virsti jūsų profesija. Čia turėsite galimybę įvairiapusiškai tobulėti. Jums padės paslaugūs ir aukštos kvalifikacijos mokytojai. Įgysite ne tik teorinių, bet ir daug praktinių žinių, kurios leis jums įgyvendinti jūsų svajones ir realizuoti planus.

 

Tapkite ypatingos Kauno taikomosios dailės mokyklos bendruomenės dalimi!

                                                     profesijos mokytoja Kristina Valasevičienė