Atvirų durų dienos renginį pradės atlikėjas Justinas Jarutis. Po atlikėjo pasirodymo apie studijas ir gyvenimą VGTU – pokalbis su universiteto Strateginės partnerystės prorektore doc. dr. Asta Radzevičiene.

Antroje renginio dalyje, kurioje LIVE pokalbiai vyks fakultetų Facebook paskyrose, bus galima susipažinti su Jus dominančiu fakultetu. Antano Gustaičio aviacijos instituto dekanas kvies pasikalbėti apie tai, kaip išdrįsti išspręsti aviacijos ir kosmoso iššūkius. Besidomintys aplinkos apsaugos inžinerija, pastatų energetika, galės pasikalbėti su Aplinkos inžinerijos fakulteto klimato inžinieriais ir užduoti jiems klausimus.

Architektūros fakultetas kvies pabendrauti su architektu Ignu Uogintu ir padiskutuoti tema „Kaip iškepti XXI a. architektą? Taip pat renginyje vyks pokalbis apie virtualią realybę, transliacija iš Mechanikos fakulteto laboratorijos bei pokalbiai apie kiekviename fakultete vykdomas studijų programas. Taip pat antroje renginio dalyje vyks pokalbis apie priėmimą į bakalauro ir magistrantūros studijas su Stojančiųjų priėmimo ir informavimo centro specialistais.

Pokalbiai (paskaitos) vyks naudojant „Zoom“ platformą ir bus tiesiogiai transliuojami VGTU Facebook ar Youtube paskyroje.

Renginio programą rasite čia

Apie artimiausiu metu VGTU vyksiančius virtualius susitikimus ir pokalbius galite sekti informaciją čia