« grįžti į straipsnį

Spaudos, reklamos specialistų laukia įdomi veikla

CC Spauda traukiasi - tai faktas. Viskas keliasi į elektroninius leidinius. O konkrečiai KTU - kratinys visokių po ranka papuolusių ir miglotai su būsimu darbu susijusių ar visai nesusijusių dalykų. Nepatariu švaistyt savo ateities su šia specialybe.
2013 liepos 03 d. 10:07   • 78.60.175.71
VM to CC O valgysi, gersi ir t.t. irgi internete? Spauda tai ne vien knygos ir žurnalai. Sėkmes siejant savo gyvenimą su virtualia aplinka :)
2013 liepos 05 d. 02:07   • 78.57.168.21
to CC Elektroninius leidinius taip pat reikia paruošti, sumaketuoti. Liūdniausia, kai tai daroma nekokybiškai ir neprofesionaliai, neturint jokio išsilavinimo ir supratimo apie maketavimą, dizainą. KTU su šia specialybe siūlo galimybę turėti išsilavinimą tiek elektroninių leidinių, tiek spaudos srityje. Manau tai tikrai ilgai bus perspektyvu, spausdintinė produkcija yra be galo plataus spektro, o elektroniniai leidiniai ją papildo. Pati baigusi šią specialybę jau metai dirbu perspektyvioje įmonėje spaudos srityje ir jaučiu, jog darbo rinkoje turiu vertę kaip išsilavinusi ir plataus spektro darbuotoja. Studijų kolegos pasuko tiek į spaudos, leidybos, tiek į televizijos, interneto sritį, tikrai didžioji dauguma sėkmingai dirba
2013 liepos 08 d. 02:07   • 78.57.171.160
Ingrid "Spauda traukiasi" jau gal 5 metus, bet žmonės kaip pirko knygas, taip ir pirka. Ar skaitėt kada knygą iš planšeto? Žiauriai nepatogu :) Man nepatinko :) gal spaudinių apimtys mažėja, bet didėja jų pasirenkamumas. Ir kaip teisingai buvo pasakyta, spauda tai ne tik knygos, tai ir pakuotės, etiketės, reklaminiai gaminiai, tokie kaip plakatai, bukletai, lankstukai, skrajukai ir t.t. Kartais net nesuprasi, kad tai atspausdinta spaustuvėje. Žiniasklaidos inžinerija - plati specialybė. Pati dirbu spaustuvėje technologės pareigomis, mano draugė buvusi grupiokė dizainere, dar kita grupiokė įkūrusi savo dizaino ir reklamos studiją. Vadinasi, darbą rasti galima :)
2013 liepos 16 d. 11:07   • 88.119.154.17
Pažymėkite varnelę
Neprisijungusių vartotojų komentaruose rodomas jų IP adresas.