El. parduotuvė
Vardas
Registruotis
Slaptažodis
Pamiršai slaptažodį?
Registruotis
|
Pamiršai slaptažodį?
Konkursinio balo skaičiuoklė
Žurnalas KUR STOTI
Žurnalas KUO BŪTI
FORUMAS
Naujienos
Svarbiausios datos
Apie studijas užsienyje
Testai
Pradžia
Naujienos
Konkursinio balo skaičiuoklė 2021
Svarbiausios datos
Testai
Forumas
Nuorodos
Kontaktai
Žurnalų e-parduotuvė
Universitetų sritis
Generolo Jono Žemaičio Lietuvos karo akademija
Kauno technologijos universitetas
Klaipėdos universitetas
Lietuvos sporto universitetas
Lietuvos sveikatos mokslų universitetas
Mykolo Romerio universitetas
Vilniaus Gedimino technikos universitetas
Kolegijų sritis
Klaipėdos valstybinė kolegija
Lietuvos verslo kolegija
Profesinių mokyklų sritis
Alytaus profesinio rengimo centras
Kupiškio technologijos ir verslo mokykla
Panevėžio darbo rinkos mokymo centras
Radviliškio technologijų ir verslo mokymo centras
Vilniaus statybininkų rengimo centras
Kauno technologijos universitetas
Pandemijos metu – pozityvūs KTU globojamų startuolių ateities lūkesčiai
( )
Didelei tradicinio verslo daliai į 2020-uosius žiūrint su kartėliu, po KTU sparnu augantys startuoliai pandemiją išgyvena savaip. Vieniems, dirbantiems logistikos ar IT srityje, didelių pokyčių nėra, tačiau kiti susiduria su nemenkais iššūkiais, tačiau į šiuos metus žvelgia su viltimi.
Povilas Jatkevičius: teatras studentams yra galimybė išeiti iš užburto rato
( )
Iš Vilniaus kilusį jauną aktorių Povilą Jatkevičių kūrybiniai sumanymai vedžioja įvairiais keliais. Seriale „Černobylis“ ir filme „Nova Lituania“ vaidinusį menininką noras kūrybiškai eksperimentuoti atvedė ir iki Kauno miesto. Šiuo metu jis ne tik kuria vaidmenis Kauno nacionaliniame dramos teatre (KNDT), tačiau ėmėsi ir dar vienos naujos veiklos – nuo rudens tapo Kauno technologijos universiteto (KTU) Teatro studijos „44“ meno vadovu.
KTU alumnas Martynas Tamkus: N. Zelandijoje turėjau 11 valandų pranašumą
( )
Įprastą pasaulio ritmą sutrikdžiusi pandemija sukėlė nemažai iššūkių ne tik ekonomikai, bet ir akademiniam gyvenimui – studijos žaibiškai transformavosi į nuotolines, o į užsienį su mainų programomis ar stažuotėms išvykę studentai turėjo priimti sprendimą likti svečioje šalyje ar grįžti. KTU Statybos ir architektūros (SAF) alumnas Martynas Tamkus, iškeliavęs į Naująją Zelandiją, nusprendė, jog magistro laipsnį gali apsiginti net būdamas kitame pasaulio krašte.
KTU atsiveria pasauliui – prisistato daugiau nei dvidešimt skirtingų kalbų
( )
Neseniai pristatytas originalus KTU įvaizdinis klipas, jau sulaukęs virš 180 tūkst. peržiūrų, nuo šiandien pasieks ir atokiausius planetos kampelius – „YouTube“ socialiniame tinkle jį galima žiūrėti pasirenkant net 22 skirtingų kalbų subtitrus.
KTU studenčių vizija Šiauliams – automobilių sporto kompleksas
( )
Kaip padaryti, kad automobilių sporto centrai būtų patogūs ne tik dalyviams, bet ir žiūrovams? Kokių sprendimų imtis, kad pramoniniame miesto rajone kylanti trasa nesulauktų aplinkinių gyventojų nepasitenkinimo dėl triukšmo ir taršos?
A. Gudaitienė: „Žmogaus asmenybę kuria žmonės ir aplinka, kurioje esame“
( )
KTU matematikos magistrė Aistė Gudaitienė, apie matematiką kalba beveik poetine kalba. Matematikos ji nesieja su nereflektyviu mokymusi – tai kūryba, formulių, aksiomų ir skaičių viražai, tarsi postmodernistiniame paveiksle, daugelį pasaulio įvykių, atvaizduojantys tvarkingose „skaičių dėžutėse“.
KTU docentas: praeities išsaugojimas svarbus kaip ir naujos istorijos
( )
„Aš nesu siuvėjas, nesu menininkas, kūrėjas, greičiau esu rekonstruktorius. Šioje veikloje neleidžiu sau interpretuoti – svarbu kuo tiksliau atkurti įvairius rūbus bei jų detales“, – taip save apibūdina Kauno technologijos universiteto Mechanikos inžinerijos ir dizaino fakulteto docentas Ramūnas Skvireckas, laisvalaikiu užsiimantis lietuviškų karinių uniformų atkūrimu.
Matematikė: „Lengviausi keliai nepriveda prie karjeros ir pripažinimo“
( )
Ne paslaptis, kad rinkdamiesi profesinį kelią, jauni žmonės kartais ieško lengviausių sprendimų. Priežasčių gali būti įvairių – taip paprasčiau, lengviau, greičiau. Tačiau, ar tikrai visi trumpesni ir tiesesni keliai atveda prie išsvajotos olimpo viršūnės? Ir kaip renkantis nesuklysti, kai socialiniuose tinkluose ir medijose tiek masinančios informacijos?
Skaitmenizacija turi potencialą sprendžiant regioninės atskirties problemas
( )
COVID-19 akivaizdoje, užsidarius daugumai sektorių, tarp jų ir kultūros bei švietimo įstaigoms, susiduriama su skaitmeninio turinio trūkumu – ne visa edukacinė veikla yra pasiekiama moksleiviams. Beje, dėl skirtingų priežasčių, pavyzdžiui, atstumų tarp miestų ar laiko stokos, ir anksčiau kai kurie moksleiviai neturėdavo galimybės apsilankyti muziejuose ar kitose švietimo įstaigose.
Naujos kartos specialistai FinTech sektoriui: misija įmanoma
( )
Pastaraisiais metais finansinės technologijos (FinTech) įgavo milžinišką pagreitį. FinTech ekosistema sparčiai plečiasi – pradedant į ją įsiliejančiais naujais FinTech inovacijų ir sprendimų kūrėjais, baigiant tradicinėmis finansų organizacijomis, tuos sprendimus integruojančiomis į savo veiklą.
Naujos galimybės KTU studentams – organizacijoje CERN
( )
Didžiausia pasaulyje dalelių fizikos laboratorija – Europos branduolinių mokslinių tyrimų organizacija (CERN) – suteikia naujas galimybes studentams iš Lietuvos dirbti kartu lyderiais tarpdisciplininėse komandose bei prieigą prie unikalių technologijų ir išteklių. Neseniai CERN ir Kauno technologijos universiteto (KTU) pasirašius naują bendradarbiavimo sutartį KTU studentai galės dalyvauti CERN „IdeaSquare“ padalinio organizuojamoje Iššūkiais grįstų inovacijų kūrimo programoje.
I. Gražulevičiūtė-Vileniškė: tapyba ir piešimas – tarsi dienoraščio rašymas
( )
KTU Statybos ir architektūros fakulteto (SAF) docentė Indrė Gražulevičiūtė-Vileniškė džiaugiasi pavadinta dailininke. Dėl pomėgio menui pasirinkusi studijuoti architektūrą, ji teigia, kad dailės ir architektūros ryšių galima atrasti daug, tačiau ją labiausiai žavi tai, kad tapybai, piešimui negalioja jokie teritorijų planavimo dokumentai ir statybos techniniai reglamentai.
Vasario 16-oji – ir valstybės, ir nacionalinio aukštojo mokslo gimimo diena
( )
Vasario 16-oji – ypatinga diena mūsų šaliai dėl tądien 1918 m. pasirašyto valstybės atkūrimo akto ir paskelbtos Lietuvos nepriklausomybės. Tačiau tai – ne vienintelė priežastis, dėl kurios šią dieną kiekvienas turėtume vertinti dar labiau. Pasak KTU Muziejaus vadovės Audronės Veilentienės, pirmosios respublikos laikotarpiu buvo stengiamasi visų valstybei svarbių įstaigų atidarymą organizuoti būtent tą dieną. Todėl 1922 m. vasario 16 d. atidarytas ir pirmasis nacionalinis Lietuvos universitetas.
Pilotuoti gali tik atsakingas ir daug techninių žinių turintis žmogus
( )
„Būti lakūnu“ – tokią svajonę jau nuo pirmųjų vaikystės metų turėjo Kauno technologijos universiteto Elektros ir elektronikos fakulteto (KTU EEF) docentas Darijus Pagodinas. Ir nors šis noras daugeliui vaikų taip ir lieka svajone, jį D. Pagodinas – priešingai – įgyvendino su kaupu.
Naujas KTU Informatikos fakulteto partneris – lyderiaujanti IT įmonė
( )
Kauno technologijos universiteto (KTU) Informatikos fakultetas (IF) plečia partnerių būrį. Sausio pabaigoje su informacinių technologijų projektų įmone „Alna Software“ pasirašyta bendradarbiavimo sutartis. Sparčiai beiskeičiant technologijų pasauliui, darbo rinkai toks bendradarbiavimas ypatingai svarbus Universitetui. Ši sutartis užtikrina ne tik įmonės ir KTU savitarpio pagalbą studijų procese, tačiau „Alna Software“ gali tapti ir puikia praktikos ar darbo vieta KTU studentams.
Puslapiai:
1
2
3
4
...
90
91
92
93
94
95
96
Žurnalas KUO BŪTI
Žymės:
#aukštosios mokyklos
,
#Lietuva
,
#paroda
,
#priėmimas
,
#profesinės mokyklos
,
#universitetai
,
#užsienis
,
#Žurnalas "Kur stoti"