« grįžti į straipsnį

2010 m. priėmimas į aukštąsias mokyklas – prašymai internetu

Deimante O jeigu as laikau 2 valstybinius egzaminus ar galesiu stoti i kolegija?Turiu omenyje valstybes finasuojama?
2010 vasario 12 d. 10:02   • 86.38.24.245
Laura Ne, negalėsi. Juk aiškiai parašyta, jog į valstybės finansuojamas vietas galės pretenduoti išlaikę ne mažiau kaip tris brandos egzaminus.
2010 vasario 22 d. 07:02   • 78.60.64.232
Pažymėkite varnelę
Neprisijungusių vartotojų komentaruose rodomas jų IP adresas.