« grįžti į straipsnį

Kaune kuriamas naujas sveikatos mokslų universitetas

bobu o kur placiau skaityti apie studiju programas? ar liks tos pacios? jei nuo rugsejo jau susijungs, tai manau jau turetu buti informacijos.
2010 vasario 01 d. 08:02   • 62.212.200.89
Pažymėkite varnelę
Neprisijungusių vartotojų komentaruose rodomas jų IP adresas.