Kovo 20 d. informatikos inžinerijos studijų programos galimybes ir įdomybes pristatys studentas Evaldas Povilaitis ir tarptautinės korporacijos „Pacific MicroCHIP“ padalinio Lietuvoje inžinierius Ignas Martišius. Šio specialisto mokslinių interesų sritis yra smegenų ir kompiuterio sąsajos duomenų gavybos ir sprendimo priėmimo modeliai ir architektūros.

Be to, moksleiviai galės įvertinti jaunųjų Informatikos fakulteto kūrėjų naujausią darbą – išmaniosios skaitmeninės mažamečio vaiko auklės sistemos prototipą, kuris praėjusių metų žiemą naujų verslų kūrimo renginyje laimėjo piniginį prizą.

Pasak kūrėjų komandos vadovo doc.  J. Toldino, sistema yra unikali, nes atpažįsta vaiko emocijas ir siunčia signalus į pasirinktą įrenginį, pavyzdžiui, mobilųjį telefoną. Ir tai tik vienas iš daugelio informatikos inžinerijos studijų programų studentų darbų. Jie kalba patys už save ir rodo, kad Universitete įgytos žinios, bendraminčiai ir entuziazmas atveria visas ateities duris.

Kovo 21 d. renginys skirtas diskusiniam pokalbiui, kaip rasti savo vietą kūrybiškame mados pasaulyje. Aktyviam pokalbiui kvies šiuo metu jau garsūs mados kūrėjai KTU dėstytojas, mokslininkas, mados namų savininkas Kęstutis Lekeckas ir jo mokinė, aprangos mados inžinerijos studijų programos magistrantė, jau sukūrusi ne vieną kolekciją Olesia Les.

Moksleiviai, bendraudami su šiomis asmenybėmis, sužinos, kaip kiekvienas iš jų rado savo individualų kelią ir derina kelias veiklas: Kęstutis ne tik aktyviai kuria madų kolekcijas, bet rengia ir mokslinį darbą, gilinasi į medžiagų technologijas. Nuo pat projekto pradžios dizaineris rengia Kaunui atstovaujančius dalyvius televizijos laidoje „Chorų karai“.

Olesia turi neįkainojamos praktikos patirties Londone, tarptautiniuose madų pristatymo renginiuose. Tai ją pastūmėjo kurti iš kartą jau dėvėtos aprangos. Be to, Olesia savo kūrybiškumą panaudoja fotografijose, televiziniuose projektuose.

Kovo 20 d. 15 val. KTU Elektronikos rūmuose (Studentų g. 50, 101 aud.) – informatikos inžinerija.

Kovo 21 d. 15 val. KTU Dizaino ir technologijų fakultete (Studentų g. 56, 172 aud.) – aprangos mados inžinerija.