Informacinių technologijų paslaugas teikiančios įmonės teigia, kad po gerų metų Lietuvoje trūks apie 5 tūkst. informacinių technologijų specialistų, todėl ir jų darbo užmokestis ir toliau augs. Ypatingai šių specialistų trūkumas pasijuto, į Lietuvą atėjus tarptautinės organizacijoms – „Barclays“ , „Western Union“ ir įsteigus šalyje IT skyrius.

Pasak Lietuvoje veikiančių personalo atrankos įmonių atstovų, jaučiamas didelis informacinių technologijų srities specialistų poreikis. Šių specialistų labai trūksta, o įmonės užsiima galvų medžiokle, darbuotojai perviliojami iš vienos įmonės į kitą. O tam, kad perviliotum ir taip gerai uždirbantį žmogų, turi pasiūlyti ką nors tokio – ne tik didesnį atįlyginimą, bet ir įvairių priedų. Informacinių technologijų specialistų atlyginimai auga kur kas sparčiau nei bendras šalies vidurkis, o dėl tokių specialistų varžosi darbdaviai, siūlydami ne tik didesnius pinigus, bet ir įvairias motyvacines priemones.

Rinkitės perspektyvias Taikomosios informatikos studijas Lietuvos verslo kolegijoje.

Specializacijos: Programavimas ir informacinės paslaugos / Kompiuterinių tinklų administravimas / Kompiuterinė leidyba

Daugiau informacijos apie Taikomosios informatikos studijas

http://www.ltvk.lt/?module=staticpages&id=191

Priėmimas į šią studijų programą jau vyksta per www.lamabpo.lt sistemą arba tiesiogiai rašykite rinkodara@ltvk.lt arba atvykite adresu Turgaus g. 21, Klaipėda.

www.ltvk.lt

Nori studijuoti Lietuvos verslo kolegijoje? Turi klausimų? Rašyk rinkodara@ltvk.lt

-------------------------------------------------------------------------
Lietuvos verslo kolegija - lyderė pagal absolventų įsidarbinimą (tarp kolegijų Šiaulių ir Klaipėdos krašte, 2012 m. žurnalo “Veidas” reitingas ir Lietuvos darbo biržos duomenys)

Lietuvos verslo kolegija - tavo studijų gidas!
Studijos Klaipėdoje Šiauliuose Vilniuje
----------------------------------------------------------

Rinkodaros ir plėtros skyrius / Lietuvos verslo kolegija