Prognozuojama, kad šis sektorius įsteigs apie 38 proc., t. y. beveik pusę visų naujų darbo vietų 2013 metais – darbuotojų skaičius šiame sektoriuje turėtų padidėti apie 2,5 proc. Tai labiausiai siejama su darbo vietų steigimu apdirbamojoje pramonėje: maisto produktų gamybos, medienos ir medienos bei kamštienos gaminių, išskyrus baldus, gamyba, metalo gaminių, išskyrus mašinas ir įrenginius, gamyba bei baldų gamybos šakose.

Medžiagų apdirbimo inžinerijos specialistų paklausa vis didėja, todėl Kauno technikos kolegija siūlo būsimiems studentams rinktis paklausią ir perspektyvią studijų programą „Medžiagų apdirbimo inžinerija“. Šios programos tikslas - parengti aukštąjį išsilavinimą turinčius, kvalifikuotus medžiagų apdirbimo specialistus, kompetentingus aukštų technologijų valdymo ir gamybos įrenginių eksploatavimo ir priežiūros žinovus bei praktikus, gebančius profesionaliai taikyti medžiagų apdirbimo metodus, kvalifikuotai analizuoti ir vertinti technologinius procesus, operatyviai reaguoti į Lietuvos ir tarptautinės rinkos pasikeitimus, iškilusias problemas, numatyti galimus jų sprendimų būdus.

Studijų metu Jūs galėsite pasirinkti vieną iš šios studijų programos šakų:

Ø  Gamybos technologijų procesų sudarymas ir valdymas,

Ø  Gamybos įrenginių ir įrangos eksploatavimas, priežiūra ir derinimas.

 

Baigę šią studijų programą ir įgiję mechanikos inžinerijos profesinio bakalauro kvalifikacinį laipsnį Jūs galėsite dirbti gamybos technologijų valdymo specialistais, inžinieriais mechanikais, gamybos technologinių procesų projektuotojais, gamybos įmonių vadovais įmonėse, teikiančiose paslaugas medžiagų apdirbimo, technologijų valdymo ir gamybinių įrenginių eksploatavimo bei priežiūros srityse.

Rekomenduojame rinktis Medžiagų apdirbimo inžinerijos studijų programą - įdomią ir perspektyvią inžinerinę specialybę!