Muzika ir dainavimas Justę lydi jau daugiau nei penkiolika metų, jai teko atstovauti Lietuvai ir dainuoti JAV, Bulgarijoje, Armėnijoje, Rumunijoje, Ispanijoje, Ukrainoje, Prancūzijoje, Italijoje, Vokietijoje, Latvijoje, Estijoje. Teko išbandyti savo jėgas tokiuose LRT projektuose bei konkursuose kaip: „Dainų dainelė“, „Duokim garo“, „Muzikos talentų lyga“, „Rasos lašeliai“, „Laumės juosta“, „Pavasario fiesta“, „Pamario talentai“,  tad įvairūs filmavimai, scenos užkulisiai jau tapo Justės kasdieninio gyvenimo dalimi. Svarbiausiu muzikiniu pasiekimu J. Dumčiūtė laiko dainavimą Operos ir baleto teatre grojant simfoniniam orkestrui bei diriguojant Vytautui Lukočiui. Ateities planų Justės galvoje sukasi itin daug, tad artimiausiu metu, ji planuoja dalyvauti ir išbandyti savo jėgas televiziniuose muzikiniuose projektuose bei pritaikyti savo žinias mados srityje, kuriant atlikėjų įvaizdžius.

Justė visada buvo šalia scenos ir mados. Kaip teigia J. Dumčiūtė, lipant ant scenos, visada  tenka galvoti apie tai kaip atrodai. KSU studentė sako, kad jai sceninis įvaizdis visada buvo svarbus, o ilgai besitęsiantys laidų filmavimai bei aukštai iškelta kartelė reikalauja  nemažai jėgų. Justė ilgą laiką stebėjo, kaip savo apranga siekė išsiskirti kiti atlikėjai. Būtent tai formavo ir jos supratimą apie sceninį įvaizdį bei madą. Tai lėmė ir jos studijų pasirinkimą mados industrijų srityje. Studijuodama KSU, Justė turi galimybę ne tik daugiau sužinoti apie naujausias mados tendencijas, įvairius aprangos stilius, bet ir atlikti įvairias praktines užduotis,  susijusias su skaitmenine mada, mados komunikacija. Pasak Justės, studentai turi unikalią galimybę padirbėti su su garsiais dizaineriais, nuomonės formuotojais ar mados apžvalgininkais, kurie bendradarbiauja su KSU, siūlydami studentams praktikos vietas.

„Pamenu, kad tik prasidėjus pirmiems studijų metams KSU, viskas sekėsi geriau negu tikėjausi, o ir pasiūlymai lyg iš dangaus krito   tik reikėjo juos suspėti pagauti, nes nei vieno nenorėjau praleisti. Studijų metu atradau daug vidinės drąsos. 2023 metų rudens pradžioje išvykau į Erasmus+ tarptautinių mainų programą Ispanijoje, kuri buvo viena įsimintiniausių patirčių. Kelionės metu, sutikau daug puikių žmonių iš Bulgarijos, Egipto, Čekijos, Estijos, Austrijos, Australijos, Italijos bei Portugalijos, su kuriais turėjau nuostabių veiklų, muzikavimo, švenčių bei šiltų pokalbių. Besimokydama ten, išmokau ir gyvenimiškų dalykų – neskubėti, mėgautis akimirka, apsišarvuoti kantrybe bei neužmiršti, kad kartais ir kitokios patirtys nei mes tikimės, atneša į gyvenimą daugiau spalvų, o kokią spalvą pasirinksi – sprendi pats“, – savo patirtimi iš tarptautinių mainų Ispanijoje dalijosi KSU studentė Justė.

Paklausta apie studijas mados industrijų srityje, J. Dumčiūtė džiaugiasi pasirinkusi studijuoti būtent Kazimiero Simonavičiaus universitete, nes čia gali realizuoti savo kūrybines idėjas bei gauti individualų dėstytojų dėmesį. 

„KSU dėstytojai – nuostabūs, kiekvienas – ne tik savo srities ekspertas, bet ir geranoriški bei palaikantys, kurie girdi studentus ir siekia jiems padėti pasinaudoti visomis galimybėmis, kurias siūlo studijos KSU. Justė ragina moksleivius ir studentus išdrįsti  ir patiems ieškoti galimybių realizuojant savo svajones. „Net jei nesi tikras dėl savo pasirinkimo, svarbu nebijoti rizikuoti, nes juk niekada nežinai, kokius žmones sutiksi ir kokias gyvenimo citrinas jie tau pasiūlys. O rizika, dažniausiai atsiperka“, – sako Justė. Planuojantiems rinktis mados industrijų studijas KSU Justė Dumčiūtė pataria ir linki gyventi kuo spalvingesnį gyvenimą, nes tik tuomet gyvenimas nusidažys pačiomis ryškiausiomis spalvomis. O spalvų, studijuojant KSU, pasak Justės, netrūksta.

Domina mados industrijų studijos? Dalyvauk išankstiniame priėmime Kazimiero Simonavičiaus universitete ir rezervuok studijų vietą jau dabar!

Daugiau informacijos el. paštu: priemimas@ksu.lt 

Daugiau apie Kazimiero Simonavičiaus universitetą: www.ksu.lt 

#rinkisKSU #KSUniversitetas #mada #madosstudijos #madosindustrijos #tiesioginispriemimas