Projekte dalyvavo penkiolika studentų iš Vengrijos (Gal Ferenc universitetas) ir Bulgarijos (Ruse universitetas). „Džiugina, kad prie užsienio studentų aktyviai prisijungė VIKO Ekonomikos fakulteto Erasmusbei Bankininkystės studijų programos studentės“, - pažymi  VIKO Ekonomikos fakulteto projektų vadovė Daiva Kelpšaitė.

Dalyviai buvo padalinti į penkias mišrias komandas, kiekvienoje komandoje buvo paskirstyti Bulgarijos, Vengrijos ir Lietuvos studentai. Intensyvios savaitės metu dalyviai aplankė nemažai finansinių ir kultūrinių objektų. „Pirmadienį buvome Swedbank laboratorijoje, kurioje buvo pristatytos įvairios veiklos, pavyzdžiui, leidžiama švietėjiška literatūra, skirta vaikų ir jaunimo finansiniam raštingumui ugdyti. Dalyviai galėjo praktiškai išmėginti įvairias užduotis, susijusias su skolinimosi, investavimuo ir tvarių finansų temomis.“, - vardija projektų vadovė D. Kelpšaitė. 

Antradienį svečiai ir VIKO studentai apsilankė Valdovų rūmuose, buvo supažindinti su Lietuvos istorija.Trečiadienį puikiai pavyko vizitas į Rockit Fintech centrą: dalyviai sužinojo apie Lietuvos Fintech įstaigas ir startuolius. Ketvirtadienį svečiai lankėsi Užutrakio dvaro sodyboje ir Trakų salos pilyje. Penktadienį dalyviai pristatė sper savaitę paruoštas prezentacijas – tai tik pirmas žingsnis, nes galutinis atsiskaitymas bus gegužės pabaigoje. Po šio susitikimo VIKO Ekonomikos fakultete, projekto dalyviai persikels į darbą virtualioje erdvėje - paskaitos gegužės mėnesį vyks nuotoliu Teams.

Daugiau apie VIKO Ekonomikos fakulteto studijų programas: https://ekf.viko.lt/stojantiesiems/