Kaip teigia KSU alumnas Andrius, organizacinių inovacijų ir vadybos studijos praturtino jo žinias bei praktinius gebėjimus ir paskatino toliau gilintis į patinkančias sritis. Šiuo metu A. Janiukštis yra privačiai samdomas lektorius bei moderatorius ir daugiausiai laiko praleidžia auditorijose dirbdamas su privataus verslo, valstybės bei nevyriausybinių organizacijų vadovais ir jų darbuotojais. Mokymų metu Andrius kartu su jais nagrinėja vadybos teorijas, mokosi kaip jas galima pritaikyti savo kasdienėje praktikoje, kad darbuotojų ir vadovų sąveika būtų pozityvi. Andrius taip pat moderuoja strategines sesijas.

Paklausus kodėl pasirinko studijuoti KSU, A. Janiukštis įvardijo kelias priežastis: „visų pirma, man buvo svarbu derinti studijas su darbu. Tad šios organizacinių inovacijų ir vadybos studijos tiesiog idealiai atitiko mano užimtumą. Paskaitas lankiau savaitgaliais, tad buvo galimybė derinti kontaktinį ir nuotolinį mokymąsi. Netgi kai kildavo kliūčių dėl dalyvavimo paskaitose, lanksčiai pavykdavo susiderinti paskaitų tvarkaraštį, tad šiuo požiūriu studijuoti ir dirbti buvo tikrai paprasta. Kitą vertus, mane sudomino pati organizacinių inovacijų ir vadybos magistro studijų programa. Pažindamas nemažai organizacijų, nuolatos susiduriu su tuo, kiek neišnaudoto potencialo yra jose gerinant darbo aplinką, darbo organizavimą, užtikrinant produktyvumą, sklandžius ir pozityvius santykius tarp vadovų ir darbuotojų ir mano nuomone, dalis atsakymų kaip panaudoti tą potencialą slypėjo būtent šiose studijose. KSU studijose derinama vadyba bei inovacijos ir šis derinys paskatino mane tikėti, kad vienas iš produktyviausių būdų spręsti organizacijoje kylančius iššūkius yra kurti ir pritaikyti inovacijas darbo vietoje. Esu dėkingas šioms studijoms už šį netikėtą man, tačiau labai vertingą požiūrį į iššūkių sprendimą“.

Studijuojant KSU, Andriui labiausiai patiko pagarba studentui. Anot jo, „mokymosi procesas turėtų būti sklandus. Svarbi ir komfortiška mokymosi aplinka. Tad KSU pajutau pagarbą sau kaip studentui ir kaip žmogui. Tai jautėsi visų studijų metu, pradedant pirmuoju pokalbiu su komisija, baigiant baigiamojo darbo gynimu. Žmonės, kuriuos sutikau KSU, man pasirodė puikūs žmonės ir savo sritį išmanantys profesionalai“.

KSU alumnas A. Janiukštis teigia, kad savo darbe pritaiko praktiškai viską, ko mokėsi KSU. Jis yra dėkingas dėstytojams už suteiktas žinias ir metodus, kurie papildo jo naudojamų metodų sąrašą ir leidžia dar lanksčiau prisitaikyti prie auditorijos. Andriaus nuomone, „darbe susiduriant su labai skirtingomis auditorijomis, lankstumas ir gebėjimas pritaikyti vadybos instrumentus yra kritiškai svarbūs, tad magistro studijose įgytas žinias ir instrumentus naudoju nuolatos. Kitą vertus, džiaugiuosi turėjęs galimybę nagrinėti man įdomias temas rašydamas baigiamąjį magistro darbą. Prisipažinsiu, mėgstu mokytis ir sisteminti informaciją, tai svarbi mano profesijos dalis“, sako jis.

Artimiausi Andriaus planai yra visapusiškai tobulėti savo darbe, o studijos Kazimiero Simonavičiaus universitete tapo įkvėpimo šaltiniu, leidžiančiu labiau pasitikėti savo jėgomis.

Daugiau apie Kazimiero Simonavičiaus universitetą: www.ksu.lt

Domina magistro studijos KSU? Kreipkitės el. paštu: priemimas@ksu.lt ir dalyvaukite išankstiniame priėmime. 

#KSUniversitetas #rinkisKSU #magistrantura