Pasak KSU rektorės prof. dr. Jolantos Bieliauskaitės, universitetas siekia auginti ir puoselėti studentų talentus ir stengiasi, kad tam būtų sudarytos visos galimybės: lankstus paskaitų tvarkaraštis, esant poreikiui – individualus studijų grafikas. „Gavome Dovilės ir klubo prezidento prašymą paremti klubą ir ilgai nesvarstėme – kokybiška sportine apranga aprūpinome visą merginų komandą. Dovilės komandos laimėjimai yra ir mūsų laimėjimai“, – sako rektorė.

Dovilė sako, kad ji visada jaučia tiek studentų, tiek dėstytojų palaikymą. Pasak jos, smagu, kad klubo sportinę aprangą papuoš jos alma mater užrašas ir logotipas. „Mums garbė reklamuoti KSU – universitetą, kuriame studijuoju. Tikime, kad KSU atributika mums atneš sėkmę“, – sako ji.

Vytautas Paunksnis, Dovilės Dockaitės treneris ir FK „Šešupė“ prezidentas,  džiaugiasi užmegzta partneryste su Kazimiero Simonavičiaus universitetu ir tikisi, kad ji išaugs į ilgalaikį bendradarbiavimą. ,,Esame klubas, kuris jau dvidešimt metų pavienius talentus augina sunkiu ir kasdieniu darbu. Esame dėkingi universitetui, kuris supranta paramos mūsų futbolui prasmę ir vertę“, – sako klubo prezidentas. Klubas „Šešupė“ – pelno nesiekianti organizacija, turinti paramos rėmėjo statusą. „Branginame kiekvieną rėmėją“, –  sako Vytautas Paunksnis. Jis tikina, kad ši parama svarbi ir  simboline prasme. Pasak trenerio, klubas skatina žaidėjus siekti karjeros aukštumų ne tik sporte bet ir gyvenime. ,,Džiaugiamės ir stebime, kaip klostosi mūsų žaidėjų karjeros – raginame žaidėjas atrasti savo pašaukimą ir įgyti aukštąjį išsilavinimą, kuris taptų tvirtu pagrindu gyvenime“, – sako Vytautas Paunksnis. 

Daugiau apie universitetą: Kazimiero Simonavičiaus universitetas - ksu.lt

Dalyvauk bendrajame priėmime ir rezervuok studijų vietą jau dabar!

Daugiau informacijos el. paštu: priemimas@ksu.lt

#KSUniversitetas #rinkisKSU #priemimas