10 kartą vyksiančio renginio šūkis – „Daryk karjerą Lietuvoje!“ Jo metu studentai ne tik turės galimybę išgirsti, kaip įgyti reikiamas kompetencijas veikiant globaliai, tačiau, tuo pat metu susimąstyti apie augančias karjeros galimybes gyvenant ir kuriant Lietuvoje. „Pastaraisiais metais mūsų valstybė išgyvena augimo ir plėtros laikotarpį – šalyje įsikuria vis daugiau užsienio organizacijų, o tai atveria kelią unikaliems proveržiams karjeros srityje“, – teigia KTU Karjeros centro vadovė Jolanta Kavalė.

Šiais metais renginyje dalyvaus „Abb“, „Senukai“, „Barclays“, „Coca-cola“, „Mars“, „Achema“, „Vičiūnai“, „Juodeliai“, „Lietuvos dujos“, „Orlen Lietuva“, „Callcredit“, Lietuvos policija, „CSC Baltic“, DNB bankas, „Enerstena“, TEO, „Devbridge“, NFQ, „Proact“, „Adform Lithuania“, „Litgrid“, „Citco“ ir kitų šalies bei tarptautinių kompanijų atstovai.

KTU Karjeros dienas organizuoja Universiteto studentai, kurių pusės metų nuoseklios ir aktyvios savanoriškos veiklos rezultatai leidžia visai bendruomenei išgyventi įdomias bendravimo patirtis, užmegzti naujus kontaktus ir patirti įkvėpimo veiklai akimirkas.

Centro vadovė dr. J. Kavalė ragina aktyviai dalyvauti studentus renginyje ir planuoti savo karjerą Lietuvoje. Pradžia gali būti KTU Karjeros dienos 2014.