Viskas apie studijas užsienyje

Žurnale pristatoma 30 užsienio valstybių priėmimo į aukštąsias mokyklas 2008 m. sistema, užsienyje studijuojančių lietuvių įspūdžiai ir išgyvenimai, kita stojančiajam įdomi ir reikalinga informacija.
Pagrindinė žurnalo dalis – Europos valstybių ir JAV studijų sistemų ir tipinės priėmimo tvarkos konkrečioje valstybėje pristatymas. Žurnale apžvelgiami valstybių universitetai kolegijos, nurodomi konkrečių universitetų Interneto svetainių adresai, jei valstybėje yra daug universitetų nuorodos į duomenų bazes su paaiškinimais kur rasti visų universitetų ir studijų programų kurias galima studijuoti šalyje sąrašus. Apibūdinama kokios studijų programos dėstomos universitetuose, kokios kolegijose. Laipsniai suteikiami baigus studijas ir jų atitikmuo lietuviškiems. ks_es_2008_virselis_400

Visa informacija apie studijas užsienyje
Žurnale pateikiama bazinė informacija apie parengiamuosius kursus stojamiesiems, jei jie yra, priėmimo sąlygos ir kriterijai, stojimo dokumentų paketai, stojimo datos, mokesčio už mokslą dydis, pragyvenimo išlaidos, studentų galimybės dirbti, imigracijos formalumai, nuorodos kur ieškoti daugiau informacijos. Valstybėse kurios kalba ne anglų kalba atskirai pristatomos studijų anglų kalba galimybės ir aukštosios mokyklos organizuojančios tokias studijas. Papildomai pateikiamas užsienio universitetų naudojamų terminų žodynas, naudingas plačiau naršant universitetų svetainėse, apžvelgiama kur Lietuvoje galima laikyti tarptautinius užsienio kalbos egzaminus, trumpai pristatoma ką reikia žinoti apie studentų mainų programas.

Žurnale taip pristatomos 29 Europos šalys ir JAV:
Airija, Jungtinė Karalystė, Prancūzija, Ispanija, Portugalija, Estija, Latvija, Danija, Islandija, Norvegija, Švedija, Suomija, Čekijos respublika, Slovakija, Vengrija, Liuksemburgas, Belgija, Olandija, Vokietija, Austrija, Šveicarija, Lichtenšteinas, Italija, Malta, Kipras, Graikija, Slovėnija, Lenkija, JAV.

Daug įspūdžių
Žurnale spausdinami ir interviu su Jungtinėje Karalystėje, Ispanijoje, Latvijoje, Olandijoje, Vokietijoje, Vengrijoje, JAV studijuojančiais lietuviais. Lietuvaičiai lygina mokslus ir studijas Lietuvoje su studijomis užsienyje, pasakoja kaip sekėsi stoti, į ką verta atkreipti dėmesį, kas pavyksta lengvai, pasakoja apie savo aukštąsias mokyklas, studijas, egzaminus, dėstytojus, gyvenimą ir laisvalaikį.

Žurnalas platinamas
Žurnalas platinamas Lietuvos spaudos kioskuose, knygynuose, Maxima, Iki, Rimi prekybos centruose.