Magistro diplomų teikimo ceremonija buvo pradėta drauge giedant tautišką giesmę bei Socialinių mokslų fakulteto dekano prof. dr. Antano Bučinsko sveikinimu. Dekanas ragino absolventus drąsiai žengti gyvenimo keliu, ne tik naudotis įgytomis mokslo žiniomis, bet ir patiems kurti: „Baigę magistro studijas tampate Lietuvos mokytojais“, – teigė dekanas.

Sveikinimo žodį tarė bei gyvenimiška patirtimi dalijosi ir LR Seimo pirmininkė Loreta Graužinienė. Absolventams su šypsena pavydėjo jaunystės, entuziazmo bei džiaugėsi, kad jaunimas gimė ir auga laisvoje ir nepriklausomoje Lietuvoje. Patarė greičiau atrasti pagrindinį ir tikrąjį gyvenimo tikslą bei jo siekti: „Šiandien ypatinga diena. Atveriate naują gyvenimo etapą“, – teigė LR Seimo pirmininkė.

Svečių gretose – Klaipėdos universiteto Mokslo ir meno skyriaus vedėja doc. dr. Rita Vaičekauskaitė, kandidatas į Klaipėdos merus Ivanas Romanovas,  Lietuvos Respublikos Seimo Nacionalinio saugumo ir gynybos komiteto pirmininkas Artūras Paulauskas.

Socialinių mokslų fakultetas nuo I-osios studentų laidos, išleistos 1996 metais, parengė 5046 absolventus, 4614 jų įgijo bakalauro ir 822 magistro laipsnį.

Domantė Stankevičiūtė