Vasario 16-ą Lietuvos valstybės atkūrimo dieną prof. V. Vadoklienė ir prof. T. Romaškina sostinės publikai surengė solinį koncertą San Lourenco Palacio rūmuose, kur buvo atlikti lietuvių ir užsienio kompozitorių vokaliniai kūriniai. Klausytojai nuoširdžiai, su ovacijomis, priėmė viešnias iš Lietuvos ir privertė padainuoti bisui.

Į forumą-konkursą Madeiroje (Portugalija) profesorės vežėsi ir savo studentes. Prof. T. Romaškinos magistrantės Adelė Daunoravičiūtė ir Kristina Budvytytė fortepijono solo kategorijose laimėjo pirmo laipsnio laureačių diplomus, o jų fortepijoninis ansamblis laimėjo Grand Prix. Prof. V. Vadoklienės magistrantė Beata Ignatavičiūtė dalyvaujanti tarptautiniame jaunųjų atlikėjų konkurse vokalo solo kategorijoje laimėjo pirmo laipsnio laureato diplomą.

Tarptautinis susivienijimas „XXI amžiaus menas ir švietimas“ – yra organizacija, kuri nuo 1994 m. kartu su kitomis tarptautinėmis organizacijomis ir mokslo įstaigomis vykdo naują kompleksinę programą, kuri apima tarptautinius forumus, festivalius, konkursus ir t.t. Šie muzikiniai forumai ir festivaliai apjungia įvairių pasaulio šalių muzikus ir yra sėkmingai vykdomi Lenkijoje, Ukrainoje, Italijoje, Austrijoje, Danijoje, Portugalijoje, Prancūzijoje, Ispanijoje, Suomijoje, Švedijoje, Rusijoje, Graikijoje, Indijoje ir kt. šalyse. Prof. T. Romaškina nuo 2000-ųjų metų yra šio susivienijimo narė, dažnai dalyvauja šių forumų renginiuose. Prof. V. Vadoklienė į šią veiklą įsijungė 2014 m.