Šiuo ištvermės reikalaujančiu sportu Agnė užsiima jau vienuolika metų. Treniruotes ji pradėjo lankyti antroje klasėje, besimokydama  Rokiškio J. Tumo-Vaižganto gimnazijoje (Romuvos padalinys). Mergina treniruojasi Rokiškio dziudo ir sambo klube ,,Torris",  jos trenerė  Gita Čečienė. 

,,Pasiekimų, kurie mane džiugina, turiu tikrai nemažai. 2012 m.  buvau pakviesta pas Prezidentę, kuri įteikė padėką už reikšmingus rezultatus  ir už Lietuvos vardo garsinimą.  Tokias padėkas  iš Prezidentės gaunu kiekvienais  metais  iki šiol,” – sako Agnė.  

Įsimintinas susitikimas su Prezidente Dalia Grybauskaite Prezidentūroje:  Agnė - antra iš kairės, dešinėje - merginos trenerė Gita Čečienė.

Valia ir savo tikslo siekimas padėjo  Agnei 2012 m. laimėti 1-ąją vietą Tarptautiniame Sambo šalių čempionate Čekijoje.  2012 m. iš Pasaulio sambo čempionato Rumunijoje, 2013 m. - Europos sambo čempionato Kipre, 2013 m. - Pasaulio sambo čempionato Bulgarijoje Agnė Šlapelytė į Lietuvą parvežė 2-osios vietos laimėjimus.

3 –iosios vietos prizininke Agnė tapo 2014 m. Europos sambo čempionate Ispanijoje  bei  2014 m. -  Pasaulio sambo čempionate Pietų Korėjoje.

Varžybų įkarštyje.

2015 m. -  Europos sambo čempionate,  vykusiame Serbijoje, iškovota 2-oji  vieta. Šiuo metu  Agnė Šlapelytė ruošiasi dalyvauti  Pasaulio sambo čempionate, kuris vyks Rygoje (Latvija).

Kaip pastebėjo Technologijų katedros vedėja Gražina Stasiulionienė, Agnei puikiai pavyksta suderinti studijas ir intensyvią sportinę veiklą. ,,Atsakingumas, ryžtas ir kovinga sportininkės dvasia padeda Agnei ir studijose siekti gerų rezultatų. Didžiuojamės, kad pas mus studijuoja ne tik Utenos, bet ir visos Lietuvos vardą garsinanti studentė ir atsižvelgiame į merginos dalyvavimą tokio aukšto lygio varžybose, sudarydami jai lankstų atsiskaitymų grafiką,” – sako katedros vedėja.

Nuotraukos iš asmeninio Agnės archyvo.