1. Geba prižiūrėti ir remontuoti techniką. Išmano automobilių, traktorių, žemės ūkio mašinų ir kombainų, gaminamų Lietuvoje ir užsienyje, sandarą, veikimą ir pagrindinius reguliavimus. Geba nustatyti jų gedimus, taip pat jų priežastis ir juos pašalina.

2. Geba apdirbti pagrindines mašinų konstrukcines medžiagas - šaltkalvio, suvirinimo, mechaninio apdirbimo būdais.

3. Geba naudotis mašinų priežiūros ir taisymo dirbtuvių įrenginiais, prietaisais, įrankiais ir medžiagomis.

Be to, sudaromos palankios sąlygos įgyti B, C1 kategorijų vairuotojo pažymėjimą ir TR1, TR2, SZ traktorininko kvalifikacines kategorijas.

Mokymo programa yra plati ir įdomi. Mokomasi šių bendrųjų ir specialybės dalykų: konstrukcinių medžiagų, techninės braižybos, mašinų elementų ir techninių matavimų, traktorių ir automobilių sandaros, remonto ir techninės priežiūros, mašinų serviso įrangos, darbuotojų saugos ir sveikatos, ekonomikos ir verslo pagrindų ir kitų šiai profesijai aktualių dalykų.

Praktiniai užsiėmimai vyksta mokyklos mokymo dirbtuvėse, remonto bei serviso įmonėse, privačiuose ūkiuose.

Kas antrus metus besimokantiems šios specialybės yra rengiamas Profesinio meistriškumo konkursas, kuriame mūsų mokyklos mokiniai dalyvauja ir užima prizines vietas.

Baigęs trejų metų technikos priežiūros verslo darbuotojo profesinio mokymo programą, galėsi dirbti įmonėse, teikiančiose mašinų priežiūros ir taisymo paslaugas bei organizuoti smulkų technikos priežiūros paslaugų verslą.

 

Susidomėjai? Kviečiame mokytis mūsų mokykloje.

Vilniaus technologijų, verslo ir žemės ūkio mokykla

Parko g. 2, Baltosios Vokės k., Vilniaus raj.

Informacija tel.: 85 2352 223, 85 2352 210

www.vtvzum.lt