Mokykloje išmoksi, kaip galima suderinti šiuolaikinio gyvenimo tempą su gamtos harmonija, kaip dirbti su žmonėmis, padedant pailsėti ir atsigauti nuo miesto šurmulio, kaip organizuoti verslą kaime, atgaivinti tradicinius amatus, atskleisti garbingą mūsų žemių praeitį. Daug keliausi, pažinsi regiono ir Lietuvos įdomiausias vietas ir kaimo turizmo sodybų veiklą, pažinsi amatininkus ir folkloro ansamblius. Mūsų tradicijos domina atvykstančius į Lietuvą turistus.

      Būsimieji kaimo turizmo organizatoriai geba paruošti sodybą pagal kaimo turizmo paslaugos teikimo reikalavimus, numato poilsiautojo rekreacinę programą, jai reikalingą įrangą ir išteklius, rengia turistinius maršrutus po regioną. Parenka žaliavas ir medžiagas patiekalams gaminti, paruošia ir patiekia patiekalus. Paruošia kambarius svečiams apgyvendinti, užtikrina apgyvendinimo paslaugų saugos ir sveikatos reikalavimus. Bendrauja su lankytojais bent viena užsienio kalba.

   Mokomoji praktika vyksta mūsų regiono ir užsienio šalių ūkiuose, viešbučiuose ir poilsio centruose.

   Baigęs dvejų metų kaimo turizmo organizatoriaus programą  gali dirbti viešbučiuose, poilsio centruose, kurti savo verslą, tęsti studijas aukštosiose universitetinėse ar neuniversitetinėse Lietuvos ar užsienio mokymosi įstaigose.

    Pasidomėkite ir ateikite! Išmokite ir pradėkite savarankišką veiklą! Realizuokite savo planus ir svajones!

Susidomėjai? Kviečiame mokytis mūsų mokykloje.

Vilniaus technologijų, verslo žemės ūkio mokykla

Parko g. 2, Baltosios Vokės k., Vilnaius raj.

Informacija tel. 85 2352 223, 85 2352 210

www.vtvzum.lt

„... Mūsų kraštas nėra tinkamas intensyviai žemdirbystei. Kalvotos nederlingos žemės niekada negalėjo garantuoti žmogui didelių pajamų. ....... pas mus labai svarbus gražus bendravimas su žmogumi, atlaida, viešosios nuomonės paisymas, pagarba vyresniam ir mokytam...“.

                                                       P. Krupickas „ Profesorius Česlovas Kudaba“

                                                                                      Vilnus, „Mintis“, 1996 m.