Vis labiau pastebima tendencija, kad pabaigę universitetą ir įgiję aukštąjį išsilavinimą, jaunuoliai šalia to siekia įgyti ir profesiją. Netgi populiarėja nuostata, kad nuosekliau būtų, jei žmogus pirmiausia rinktųsi profesinį mokymą, kur gaunama apie 70 proc. praktikos, ir tuomet, jei sekėsi ir patiko, kryptų į aukštąjį mokslą, kur galima gilintis į specialybę ir teorines žinias toje pačioje srityje. Pavyzdžiui, kvalifikuotas statybininkas gali tapti labai geru statybos inžinieriumi, po profesinio rengimo kursų įstojęs į aukštąją mokyklą. Tokį asmenį ir darbdavys vertina kaip motyvuotą, kryptingą ir perspektyvų darbuotoją.

Kintantys vartotojų poreikiai, nuolat atsinaujinančios technologijos sukuria tokias sąlygas, kad retas jau dirbantis asmuo gali išsiversti vien tik su pirma įgyta kvalifikacija, jos netobulindamas, neatnaujindamas žinių ir įgūdžių. Kiekvienas darbo rinkos dalyvis turi būti pasirengęs keisti kvalifikaciją ar tobulinti turimas kompetencijas.

Mokymo centras - moderni ir nuolat tobulėjanti švietimo įstaiga, turinti ilgametę mokymo patirtį. Remiantis šia patirtimi, sukurtas sėkmingas veiklos modelis, kuriuo vadovaujantis vykdomi įmonių darbuotojų mokymai, teikiamos kitos su darbuotojų įdarbinimu ir kvalifikacijos suteikimu susijusios paslaugos. Mokymo centre vykdomas suaugusiųjų mokymas, padedama įgyti profesiją arba tobulinti turimą kvalifikaciją. Taip pat padedama įmonėms apsirūpinti konkrečiai jų poreikius atitinkančiais reikalingos kvalifikacijos darbuotojais, o besidomintiems darbu – suteikiama pagalba ir  rekomendacijos įsidarbinti.

Atvirų durų dienos metu bus pristatomos vykdomos mokymo programos, galėsite aplankyti praktinio mokymo bazes, sudalyvauti įvairiose praktinėse veiklose bei „pasimatuoti profesijas“. 

Statybos technologijų skyriaus specialistai pakvies Jus aplankyti Gipso kartono, Plytelių klijavimo, Tinkavimo statybines dirbtuves, kuriose mokiniai treniruojasi ir atlieka praktinį mokymą. Iš arti susipažinsite su apdailininko, plytelių klojėjo, GPK montuotojo, krosnininko profesijomis. Besidomintys statybinėmis naujovėmis,  A+ klasės energinio efektyvumo namų statybos ir įrengimo aktualijomis, galės išgirsti specialistų komentarus. Taip pat galėsite patys išbandyti bokštinio krano simuliatorių, krautuvą, hidromanipuliatorių, susipažinti su kita statybinės mechanizacijos technika, naudojama praktiniam mokymui ir darbui. Darbų saugos specialistai pristatys naujas mokymo centro paslaugas ir mokymo programas darbuotojų saugos ir sveikatos srityje. Aktyviai dalyvaujantiems ir besidomintiems – dalinsime prizus!

Metalo technologijų skyriaus suvirinimo specialistai pakvies aplankyti moderniausią Baltijos šalyse suvirinimo praktinio mokymo bazę ir iš arti pamatyti suvirinimo specialistų naudojamą įrangą. Sužinosite apie populiariausias suvirinimo mokymo programas, galimybes tapti tarptautinio lygio suvirintoju bei gausite kitas profesionalias suvirinimo konsultacijas. Taip pat galėsite stebėti santechnikų praktinio mokymo užsiėmimus.

Transporto technologijų skyrius pakvies sudalyvauti improvizuotoje “Saugaus eismo mokykloje”, turėsite galimybę išmėginti automobilio diagnostinę įrangą, apžiūrėti mokomąsias vairavimo mokyklos transporto priemones. Aktyviai dalyvaujančius ir besidominčius apdovanosime prizais!

Remdamiesi profesionalumu, patikimumu, progresyvumu ir lankstumu, kiekvienam norinčiam padėsime tapti sėkminga asmenybe!

Jei domina savęs realizavimas statybos, transporto, suvirinimo, elektros energetikos srityse, laukiame Jūsų gegužės 12 dieną, nuo 10 iki 14 val., adresu Jeruzalės g. 53, ATVIRŲ DURŲ DIENOJE!